Завантаження

    UA

    Новини та події
    Новини та події

    Триває спеціальна кредитна програма від OTP Bank та KMZ Industries з інвестиційного фінансування – будівництва елеваторів

    15.01.2020

    Професійне життя, пов’язане із роботою на землі, – циклічне. Та приходить час, коли кожен аграрій ставить собі запитання про подальший розвиток, ризики, що його супроводжують, та додаткове фінансування. Як обрати корисну та водночас вигідну програму для фінансування?

    4 основні складові при виборі програми кредитування, на які радять звернути увагу банківські експерти

    Банківський ринок. Перед тим, як обрати банк та ухвалити остаточне рішення, необхідний детальний аналіз усіх провідних гравців банківської системи. Особливу увагу варто звернути на репутацію банківської установи, фінансові результати, участь та позицію в рейтингах, а також причетність до будь-яких скандалів.

    Репутація фінансової установи. Цей пункт продовжує попередній. Для оцінки репутації потрібно порівняти дані. Багаторічний досвід свідчить,  що найбільш стабільними є переважно українські банки з іноземним капіталом, оскільки у разі несприятливої ситуації дочірню установу готова підтримати материнська структура. Одним із таких банків, наприклад, є ОТП Банк – один із найбільших банків з іноземним капіталом. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. Особливе значення має те, що з 2019 року відповідно до рішення НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи держави.

    Програми для аграріїв. Коли рішення, з якою саме фінансовою установою варто співпрацювати, прийняте, необхідно проаналізувати, який саме продукт буде потрібним і вигідним. Наприклад, в ОТП Банк існує окремий підрозділ – «АгроФабрика», що спеціалізується виключно на аграрному секторі. Окрім цього, банківська установа пропонує фінансування оборотного капіталу для агровиробників, структуроване торговельне фінансування, фінансування енергоефективності та інші програми із низкою багатопрофільних партнерів.

    Партнерські програми є вдалим рішенням отримати відразу і фінансування, і зекономити на відсотках за кредитом. Крім того, важливо обрати не лише надійний банк, а й найбільш вигідну пропозицію елеваторного обладнання на ринку. Наприклад, варто звернути увагу на спільну програму від ОТП Банк та KMZ Industries з інвестиційного фінансування – будівництва елеваторів, які приймають, оброблюють та зберігають сільгосппродукцію.

    KMZ Industries – провідний постачальник комплексних рішень для зберігання та обробки зерна, єдиний український виробник елеваторних рішень «під ключ» зі 100% іноземним капіталом. Компанія пропонує ринку найбільший асортимент силосів, які можна підібрати для майданчика будь-якого розміру, а також зерносушарки різних модифікацій та продуктивності – як для великих холдингів, так і для фермерських господарств, у тому числі зерносушарки на альтернативному паливі. Крім того, KMZ Industries  виробляє транспортні системи для різного типу зерносховищ, очисне та додаткове елеваторне обладнання. Виробник також забезпечує монтаж обладнання силами власних професійних бригад, комплексну автоматизацію елеваторів та сервісне обслуговування. Серед переваг співпраці і найбільший на ринку гарантійний термін обладнання – 3 роки. А гарантом надійності компанії виступає власник – інвестиційна компанія Dragon Capital.

    Умови програми:

    • сума фінансування може складати до 85% бюджету інвестиційного проекту (з ПДВ);
    • можлива застава обладнання, купівля якого фінансується банком;
    • у разі потреби надається пільговий період погашення кредиту на період будівництва елеватора;
    • фінансування можливе як у гривні, так і в іноземній валюті;
    • термін фінансування – до 5 років.

    Програма є гідною альтернативою Державній програмі компенсації під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства і діючих партнерських програм кредитування покупки елеваторного обладнання від інших вітчизняних банків.

    І, пам’ятайте, що гарна репутація та відмінний фінансовий стан – це те, що оцінює не тільки клієнт, але і банк під час ухвалення рішення про співпрацю.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

    Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

    Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

    Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

    Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

    Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

    Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

    Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

    ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

    У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

    Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

    Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
    Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

    USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: