Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  У січні KMZ Industries викладатиме у «Grain Storage School «КУРСИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ТА ОПЕРАТОРІВ ЗЕРНОСУШАРОК». Приїздіть!

  17.12.2021

  Із 24 по 27 січня у Вінниці проходитимуть курси підвищення кваліфікації для працівників зерносушильних установок Школи елеваторників «Grain Storage School», призначені для керівників та фахівців по роботі із зерносушильними установками.

  Навчання становить 40 годин, половина із яких – практичні заняття на діючих зерносушарках.

  За підсумками проходження курсів учасники отримають відповідні дипломи, що підтверджують їхню кваліфікацію.

  Представники KMZ Industries – серед викладачів Grain Storage School

  Зерносушарка – одне з найбільших джерел забруднення на елеваторі.  Екологічне законодавство розглядає це обладнання як організоване стаціонарне джерело викидів, на експлуатацію якого елеватору потрібен спеціальний дозвіл.

  Роман Штельмах, директор департаменту клієнтського сервісу KMZ Industries, розкриє тему «Аспірація або пилопригнічення: яка між ними різниця та що краще?».

   Фахівець розповість:

  • З погляду законодавства підприємства, які мають джерела викидів, поділяються на 3 групи. Належність до певної групи визначається законодавчо встановленими граничними значеннями викидів (тонн/рік). До якої групи належить елеватор?
  • Які зерносушарки найбезпечніші щодо викидів пилу? Скільки варіантів витяжних систем існує, і особливості кожної з них.
  • Скільки % пилу дозволяє відібрати аспірація і таким чином стримати його вихід за межі обладнання?
  • Пилопригнічення як альтернатива класичній системи аспірації: йому, зокрема, віддають перевагу фермери – через більш привабливу ціну. Як працює пилопригнічення?
  • Чи є різниця в ефективності у системи пилопригнічення порівняно з аспірацією?
  • Що потрібно знати про дозвіл на викиди забруднюючих речовин для зерносушарки?
  • Аспірація та пожежна безпека. Який зв‘язок? Аспірація важлива як з погляду екологічної безпеки (відповідність встановленим законодавством нормам викидів в атмосферу), так і з позиції пожежної безпеки – адже, як відомо, пил займається не гірше за порох.

  Заплануйте навчання на січень!

  Із питань реєстрації на курс звертайтеся до Інформаційно-аналітичної компанії «ПроАгро Груп»: тел./факс: +380 (44) 248-02-67, (67) 243-38-03; proagro-inform@urk.net

  https://www.facebook.com/events/644650563610279/

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: