Завантаження
Новини та події
Новини та події

Уклали контракт на комплексну поставку обладнання KMZ Industries для нового елеватора

30.09.2021

Максим Свистун

Нещодавно уклали черговий контракт на поставку обладнання для будівництва нового елеватора. Замовник – фермерське господарство, що працює на Запоріжжі, планує ввести об’єкт в експлуатацію вже наступного літа.

«Замовник дізнався про наше обладнання від колег, а обирав виключно між вітчизняними постачальниками: державна компенсація була одним із вагомих аргументів. Перевагу KMZ Industries віддав, зокрема, через високу якість обладнання і надійність нашої компанії», – розповідає Максим Свистун, регіональний представник KMZ Industries по Запорізькій та Херсонській областях.

За договором поставимо замовнику комплекс обладнання з продуктової лінійки KMZ Industries:

  • 3 силоси Brice-Baker діаметром 12 метрів місткістю 1299 тонн кожний.
  • 2 силоси СМВУ діаметром 22 метри місткістю 6309 тонн кожний.

Загальна потужність зберігання від KMZ Industries на об’єкті становитиме 16515 тонн.

  • Очисне обладнання – комплексний барабанний сепаратор КБС на 4 решета потужністю 100 т/год по первинній очистці.
  • Транспортне обладнання: 2 норії та 11 ланцюгових конвеєрів потужністю 100 т/год.

Загальна протяжність транспортного маршруту виробництва KMZ Industries становитиме 300 метрів.

Особливості замовлення

Попередньо на об’єкті вже були залиті фундаменти, тож частина силосів підбиралася саме під них.

«Три силоси Brice-Baker одразу підбирали під діаметр вже існуючого фундаменту: свого часу його залили під ємності іншого виробника, проте з ряду причин їх не було встановлено, – говорить Максим Свистун. – Це вже не вперше така ситуація трапляється у наших клієнтів, і наші ємності, так би мовити, виручають: адже крок діаметру силосів модельної лінійки Brice-Baker складає 1 м, що дозволяє легко вписати їх в конструкцію будь-якого майданчика».

Монтаж обладнання – у надійних руках

Уже зовсім скоро на об’єкті розпочнуться монтажні роботи. На замовлення клієнта вони виконуватимуться силами монтажних бригад KMZ Industries.

«Три силоси BBK поставимо вже цього року, а дві великі ємності СМВУ – наступного. Господарство планує зберігати в них продукцію власного виробництва: традиційні зернові, ріпак, насіння соняшника, – повідомляє Максим Свистун. – Об’єкт планують ввести в експлуатацію на початку червня 2022-го. Аби встигнути в строк, клієнт замовив професійний монтаж від нашого заводу – тож будівництво елеватора в надійних руках!»

Зведення ємностей на об’єкті розпочнеться вже за кілька місяців. Традиційно триматимемо вас у курсі будівництва й ділитимемося фото процесу монтажу.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: