Завантаження

  UA

  Статті та огляди
  Статті та огляди

  Вячеслав Степанчук: «Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом».

  08.08.2023

  Компанія «Агрорегіон» розпочала діяльність 2008 року в Житомирській області.

  … Транспортне обладнання і силоси придбали також у «ВаріантАгроБуд» (нині входить до складу KMZ Industries), і можна сказати, що якість усіх компонентів – на досить високому рівні. З початку експлуатації елеватор перевалив понад мільйон тонн, і поки що жодних форс-мажорів із боку обладнання не виникало. Слід також зазначити, що тут важливу роль відіграє служба головного інженера: за строками обслуговування стежать суворо, і коли підходить час сервісних робіт, ніхто не чекає зручного моменту – усе роблять відповідно до графіка.  

  Коментар фахівця

  Вячеслав Степанчук, директор із монтажу та будівництва KMZ Industries  

  – Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом. Тобто чим менше проблем – тим якісніше працює служба головного інженера. 

  Планові постійні щоденні огляди обладнання й оперативний ремонт, детальні огляди разом із плановим ремонтом — усе це запобігає виникненню проблем. Тому всі розуміють, що якісне та своєчасне обслуговування обладнання професійною командою — це запорука надійної та тривалої експлуатації. А моніторинг стану обладнання за допомогою сучасних систем автоматизації значно покращує роботу служби експлуатації, збирає всі статистичні дані, дає змогу стежити за всім, що відбувається на елеваторі в режимі реального часу, навіть керувати процесами з будь-якої точки світу. 

  Відповідно, для зменшення можливих фінансових ризиків крім сучасного обладнання – і про це завжди говорить KMZ Industries своїм клієнтам – потрібно обов’язково мати професійну ко манду служби головного інженера та сучасну систему автоматизації. 

  Повну версію статті читайте тут: https://agrotimes.ua/article/investycziyi-na-pauzi/

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: