Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  За минулий рік монтажний підрозділ KMZ Industries здійснив роботи за 50 контрактами

  17.01.2022

  2021 рік вчергове був надзвичайно насиченим для монтажного підрозділу KMZ Industries.

  Ось лише декілька цифр, що якнайкраще описують обсяги робіт наших монтажників за рік:

  1. Уклали 50 контрактів на монтаж, шефмонтаж, консультації та ремонт обладнання.
  2. Виконали роботи на 18 об’єктах: 15 із них повністю здані, на 3-х об’єктах роботи будуть продовжені найближчим часом.
  3. Сукупно підрозділом було змонтовано 53 ємності загальною вагою більше 3 100 тонн. Із них: 16 силосів загальною вагою 1650 тонн на плоскій основі та 37 силосів загальною вагою більше 1400 тонн на конусному днищі.
  4. Також змонтували зерносушарку, близько 1500 метрів транспортного обладнання і майже кілометр самопливних систем.
  5. На 25 об’єктах спеціалісти підрозділу надали послуги із шефмонтажу.
  6. 6 разів фахівців підрозділу залучали на консультації та огляд обладнання.

  «Рік був справді бурхливим і насиченим для нашого підрозділу, – говорить Вячеслав Степанчук, директор із будівництва та монтажу KMZ Industries. – Фахівці монтажного департаменту нашого заводу працювали майже у всіх областях України: монтували обладнання, здійснювали послуги із шефмонтажу, надавали консультації та огляд вже працюючого обладнання. За результатами одного такого огляду, наприклад, виконали на об’єкті ремонтні роботи навіть старенької ДСП-25. Замовник звернувся до заводу, бо в нас зберіглася вся конструкторська документація: наші спеціалісти змогли ідентифікувати проблеми й провести якісний ремонт. Обладнання успішно відпрацювало сезон».

  Продемонстрували свій професіоналізм наші монтажники і за кордоном.

  «Цьогоріч ми здійснили надскладний монтаж унікальних силосів власної розробки заводу на маслопресовому заводі в Молдові, – говорить очільник департаменту. – Клієнт раніше мав негативний досвід з іншою монтажною організацією, тож навіть ще на етапі складання договору максимально підстраховувався, оговорював всі нюанси. Але коли побачив оперативність і якість монтажу, яку забезпечила наша бригада, та ще й із такою особливою конструкцією, то був приємно вражений. Завдяки професіоналізму команди нам, зокрема, на місяць вдалося скоротити термін монтажу на об’єкті – його було виконано за 120 робочих днів замість планових 150-ти».

  Дякуємо за довіру нашим клієнтам

  «Ми з оптимізмом дивимося у майбутній сезон, адже все більше замовників не бажають віддавати своє обладнання у руки некомпетентних підрядників і звертаються за монтажем до професіоналів заводу-виробника, – відзначає Вячеслав Степанчук. – Дякую їм за надану довіру й правильний вибір, а нашій команді за злагоджену роботу та професіоналізм. Впевнено рухаємося далі!».

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: