Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  За три місяці KMZ Industries уклала контракти на автоматизацію більш ніж 30 об’єктів по Україні

  03.09.2021

  Лише за три останні місяці KMZ Industries уклала контракти на автоматизацію більш ніж 30 об’єктів у різних куточках нашої країни.

  Серед тенденцій у цій царині – must have автоматизація для фермерських елеваторів

  «Якщо раніше без автоматизації просто не уявляв себе великий чи середній елеватор, то зараз і фермери розглядають цю опцію скоріше як обов’язкову, ніж ту, що «на потім» і «трохи згодом», – говорить Олексій Ломакін, керівник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries.

  Наразі в роботі у департаменту більше 20 зерносушильних комплексів для фермерських господарств, і тут наші замовники мають вагомі переваги.

  «Нашу сушарку BriceBaker ми одразу продаємо лише автоматизованою, вона вже має встановлене програмне забезпечення власної розробки нашого заводу – тож загальну автоматизацію зерносушильного комплексу маємо змогу зробити на її базі (використовуючи один промисловий контролер), що в тому числі допомагає фермеру заощадити на придбанні стороннього ПЗ, – говорить Олексій Ломакін.

  Надзвичайно важливо і те, що в нашому штаті працює досвідчений майстер-зерносушарник. Фермерські господарства в більшості своїй не мають професійних зерносушарників, і оператором майбутньої зерносушарки з великою вірогідністю стане робітник, який до цього такого досвіду взагалі не мав.  Тож можливість навчання в цій ситуації стає неоціненною: наш майстер запускає зерносушарку на об’єкті, протягом трьох днів разом зі спеціалістами замовника сушить на ній урожай, на практиці навчає їх грамотної експлуатації, нюансам і тонкощам сушіння культур, із якими працює господарство».

  Автоматизуємо як власне, так  і обладнання інших брендів

  Цьогоріч так само маємо замовлення на автоматизацію сушарок не лише свого виробництва, а й інших брендів. «Минулого року, наприклад, до осіннього сезону модернізувати французьку Law-Denis для виробника кормів на Київщині та дві американські зерносушарки Brock Meyer 2400S для великого агрохолдингу на Чернігівщині, – додає керівник департаменту. – Цьогоріч знову отримали замовлення на модернізацію «американця» ще на одному об’єкті в Чернігівській області. Так наша територіальні близькість до замовників і значний досвід стають у пригоді й допомагають елеваторам уникнути простоїв у сезон».

  Великі зерносховища прагнуть до найсучаснішого

  Що стосується замовлень від великих елеваторів, то наразі в роботі департаменту автоматизації KMZ Industries їх уже десять. Більшість із них – нові елеватори, де наразі встановлюється обладнання нашого виробництва.

  «Проте є й працюючі об’єкти, де автоматизація морально застаріла і ми повністю заміняємо її нашим рішенням, – додає Олексій Ломакін. – Так на об’єкті в Черкаські області, де зараз завершується розширення потужностей елеватора обладнанням нашого виробництва, автоматизуємо також і вже працюючі потужності (адже автоматизацію на них здійснювали більше 7 років тому, що для цього напрямку – ледь не ціла епоха). Зрештою весь комплекс буде об’єднаний в єдину злагоджену систему, що керується ПЗ нашого виробництва».

  Взагалі технології у сфері IТ розвиваються із блискавичною швидкістю, тож не дивно, що і власники елеваторів бажають вповні користуватися саме сучасними їх перевагами. «Коли давно встановлена автоматизація не підтримується, як тільки бачите, що зникла зручність користування, а спеціалісти по багатьох процесах повертаються до ручного запуску – це і є той самий момент, коли варто повністю замінити її на нову і тим самим забезпечити точність, відстежуваність, керованість і безпеку всіх процесів на зерносховищі», – резюмує Олексій Ломакін.

  Бажаємо нашим автоматизаторам вдалої реалізації задач на об’єктах, а замовникам – успішної безперебійної роботи, яку в тому числі забезпечує грамотна автоматизація!

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: