Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  За три місяці KMZ Industries уклала контракти на автоматизацію більш ніж 30 об’єктів по Україні

  03.09.2021

  Лише за три останні місяці KMZ Industries уклала контракти на автоматизацію більш ніж 30 об’єктів у різних куточках нашої країни.

  Серед тенденцій у цій царині – must have автоматизація для фермерських елеваторів

  «Якщо раніше без автоматизації просто не уявляв себе великий чи середній елеватор, то зараз і фермери розглядають цю опцію скоріше як обов’язкову, ніж ту, що «на потім» і «трохи згодом», – говорить Олексій Ломакін, керівник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries.

  Наразі в роботі у департаменту більше 20 зерносушильних комплексів для фермерських господарств, і тут наші замовники мають вагомі переваги.

  «Нашу сушарку BriceBaker ми одразу продаємо лише автоматизованою, вона вже має встановлене програмне забезпечення власної розробки нашого заводу – тож загальну автоматизацію зерносушильного комплексу маємо змогу зробити на її базі (використовуючи один промисловий контролер), що в тому числі допомагає фермеру заощадити на придбанні стороннього ПЗ, – говорить Олексій Ломакін.

  Надзвичайно важливо і те, що в нашому штаті працює досвідчений майстер-зерносушарник. Фермерські господарства в більшості своїй не мають професійних зерносушарників, і оператором майбутньої зерносушарки з великою вірогідністю стане робітник, який до цього такого досвіду взагалі не мав.  Тож можливість навчання в цій ситуації стає неоціненною: наш майстер запускає зерносушарку на об’єкті, протягом трьох днів разом зі спеціалістами замовника сушить на ній урожай, на практиці навчає їх грамотної експлуатації, нюансам і тонкощам сушіння культур, із якими працює господарство».

  Автоматизуємо як власне, так  і обладнання інших брендів

  Цьогоріч так само маємо замовлення на автоматизацію сушарок не лише свого виробництва, а й інших брендів. «Минулого року, наприклад, до осіннього сезону модернізувати французьку Law-Denis для виробника кормів на Київщині та дві американські зерносушарки Brock Meyer 2400S для великого агрохолдингу на Чернігівщині, – додає керівник департаменту. – Цьогоріч знову отримали замовлення на модернізацію «американця» ще на одному об’єкті в Чернігівській області. Так наша територіальні близькість до замовників і значний досвід стають у пригоді й допомагають елеваторам уникнути простоїв у сезон».

  Великі зерносховища прагнуть до найсучаснішого

  Що стосується замовлень від великих елеваторів, то наразі в роботі департаменту автоматизації KMZ Industries їх уже десять. Більшість із них – нові елеватори, де наразі встановлюється обладнання нашого виробництва.

  «Проте є й працюючі об’єкти, де автоматизація морально застаріла і ми повністю заміняємо її нашим рішенням, – додає Олексій Ломакін. – Так на об’єкті в Черкаські області, де зараз завершується розширення потужностей елеватора обладнанням нашого виробництва, автоматизуємо також і вже працюючі потужності (адже автоматизацію на них здійснювали більше 7 років тому, що для цього напрямку – ледь не ціла епоха). Зрештою весь комплекс буде об’єднаний в єдину злагоджену систему, що керується ПЗ нашого виробництва».

  Взагалі технології у сфері IТ розвиваються із блискавичною швидкістю, тож не дивно, що і власники елеваторів бажають вповні користуватися саме сучасними їх перевагами. «Коли давно встановлена автоматизація не підтримується, як тільки бачите, що зникла зручність користування, а спеціалісти по багатьох процесах повертаються до ручного запуску – це і є той самий момент, коли варто повністю замінити її на нову і тим самим забезпечити точність, відстежуваність, керованість і безпеку всіх процесів на зерносховищі», – резюмує Олексій Ломакін.

  Бажаємо нашим автоматизаторам вдалої реалізації задач на об’єктах, а замовникам – успішної безперебійної роботи, яку в тому числі забезпечує грамотна автоматизація!

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Аналітична довідка про зерновий ринок та стан потужностей для зберігання зерна в Україні

  Огляд включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України. Докладніше

  ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

  Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

  ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

  САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

  Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: