Завантаження
Новини та події
Новини та події

За три місяці KMZ Industries уклала контракти на автоматизацію більш ніж 30 об’єктів по Україні

03.09.2021

Лише за три останні місяці KMZ Industries уклала контракти на автоматизацію більш ніж 30 об’єктів у різних куточках нашої країни.

Серед тенденцій у цій царині – must have автоматизація для фермерських елеваторів

«Якщо раніше без автоматизації просто не уявляв себе великий чи середній елеватор, то зараз і фермери розглядають цю опцію скоріше як обов’язкову, ніж ту, що «на потім» і «трохи згодом», – говорить Олексій Ломакін, керівник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries.

Наразі в роботі у департаменту більше 20 зерносушильних комплексів для фермерських господарств, і тут наші замовники мають вагомі переваги.

«Нашу сушарку BriceBaker ми одразу продаємо лише автоматизованою, вона вже має встановлене програмне забезпечення власної розробки нашого заводу – тож загальну автоматизацію зерносушильного комплексу маємо змогу зробити на її базі (використовуючи один промисловий контролер), що в тому числі допомагає фермеру заощадити на придбанні стороннього ПЗ, – говорить Олексій Ломакін.

Надзвичайно важливо і те, що в нашому штаті працює досвідчений майстер-зерносушарник. Фермерські господарства в більшості своїй не мають професійних зерносушарників, і оператором майбутньої зерносушарки з великою вірогідністю стане робітник, який до цього такого досвіду взагалі не мав.  Тож можливість навчання в цій ситуації стає неоціненною: наш майстер запускає зерносушарку на об’єкті, протягом трьох днів разом зі спеціалістами замовника сушить на ній урожай, на практиці навчає їх грамотної експлуатації, нюансам і тонкощам сушіння культур, із якими працює господарство».

Автоматизуємо як власне, так  і обладнання інших брендів

Цьогоріч так само маємо замовлення на автоматизацію сушарок не лише свого виробництва, а й інших брендів. «Минулого року, наприклад, до осіннього сезону модернізувати французьку Law-Denis для виробника кормів на Київщині та дві американські зерносушарки Brock Meyer 2400S для великого агрохолдингу на Чернігівщині, – додає керівник департаменту. – Цьогоріч знову отримали замовлення на модернізацію «американця» ще на одному об’єкті в Чернігівській області. Так наша територіальні близькість до замовників і значний досвід стають у пригоді й допомагають елеваторам уникнути простоїв у сезон».

Великі зерносховища прагнуть до найсучаснішого

Що стосується замовлень від великих елеваторів, то наразі в роботі департаменту автоматизації KMZ Industries їх уже десять. Більшість із них – нові елеватори, де наразі встановлюється обладнання нашого виробництва.

«Проте є й працюючі об’єкти, де автоматизація морально застаріла і ми повністю заміняємо її нашим рішенням, – додає Олексій Ломакін. – Так на об’єкті в Черкаські області, де зараз завершується розширення потужностей елеватора обладнанням нашого виробництва, автоматизуємо також і вже працюючі потужності (адже автоматизацію на них здійснювали більше 7 років тому, що для цього напрямку – ледь не ціла епоха). Зрештою весь комплекс буде об’єднаний в єдину злагоджену систему, що керується ПЗ нашого виробництва».

Взагалі технології у сфері IТ розвиваються із блискавичною швидкістю, тож не дивно, що і власники елеваторів бажають вповні користуватися саме сучасними їх перевагами. «Коли давно встановлена автоматизація не підтримується, як тільки бачите, що зникла зручність користування, а спеціалісти по багатьох процесах повертаються до ручного запуску – це і є той самий момент, коли варто повністю замінити її на нову і тим самим забезпечити точність, відстежуваність, керованість і безпеку всіх процесів на зерносховищі», – резюмує Олексій Ломакін.

Бажаємо нашим автоматизаторам вдалої реалізації задач на об’єктах, а замовникам – успішної безперебійної роботи, яку в тому числі забезпечує грамотна автоматизація!

ПОПУЛЯРНЕ

Монтаж силосів Brice-Baker в Естонії виходить на фінішну пряму

Наразі наш замовник із Естонії завершує зведення останнього із трьох силосів BBK, які були виготовлені та поставлені нашим заводом. Докладніше

Унікальний стрічковий транспортер для зерна

Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила конусні силоси СМВУ. У силосах зберігатимуть гранульовану та негранульовану лузгу, а також соняшник перед сушінням. Докладніше

Україна Агро-2С

На елеваторі ТОВ «Україна Агро-2С», що знаходиться у Хмельницькій області, встановлено елеваторне обладнання з лінійки Variant Agro Build. Докладніше

Промінь

На елеваторі в Миколаївській області запрацювало обладнання виробництва KMZ Industries. Довжина транспортних ліній на елеваторі – 441 м.
Для цього об‘єкту KMZ Industries не лише виготовив обладнання, але й забезпечив його монтаж. Докладніше

У вашого зерна буде дім | KMZ Industries

Рішення побудувати елеватор – це не тільки про бізнес. Це сміливість брати на себе більшу відповідальність і досягати більшого. Докладніше

Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: