Завантаження
Новини та події
Новини та події

Завершено монтаж перших силосів українського виробництва із бічним вивантаженням

27.07.2020

Днями було успішно завершено монтаж силосів із системою бічного вивантаження на «Ковельському ХПП». Наразі KMZ Industries – єдиний з українських виробників елеваторного обладнання, хто реалізував подібну опцію для своїх клієнтів.

Економія і спрощення технологічних процесів

«У класичному розвантаженні беруть участь норії, самопливи й конвеєри, а зерно спочатку перевантажують у розвантажувальний бункер і лише потім – у машину. Бічне ж розвантаження (його ще називають гравітаційним або самопливним) відбувається під впливом сили тяжіння й передбачає розвантаження зерна безпосередньо на машину, без використання класичного транспортного елеваторного обладнання. Ви просто відкриваєте засувку ззовні силосу, далі зерно стікає до жолоба й через самоплив вивантажується на будь-який автотранспорт, – пояснює Євген Бойко, керівник напрямку RnD компанії KMZ Industries. – Таким чином вдається прискорити час вивантаження, а через те, що зерно не проходить транспортними системами, вивантаження стає простішим і більш щадним до зерна. Щодо економії, то тут вдасться значно заощадити на електроенергії: адже на відміну від класичного транспортування зерно за такого способу вивантажується виключно під дією сили тяжіння».

Особливості проєкту

Проєкт мав й інші особливості. 2 силоси виробництва KMZ Industries діаметром 16 м загальною місткістю зберігання 4592 м куб. кожен були встановлені на фундамент, який спочатку будувався для силосів зарубіжного виробництва.

«Буває, з певних причин плани замовників змінюються, і вони відмовляються від встановлення іноземних силосів. У такій ситуації, коли фундаменти були спроєктовані й залиті під «силоси-іноземці», наші ємності можуть виручити. Адже крок діаметру силосів модельної лінійки Brice-Baker складає 1 м, що дозволяє легко вписати їх в конструкцію будь-якого майданчика, – пояснює керівник представництва KMZ Industries по Західному регіону Богдан Дудар. – Система бічного вивантаження, якою ми оснастили силоси на цьому об’єкті, популярна серед елеваторників багатьох країн, зокрема, у фермерів Східної Європи, де нарівні з європейськими вимогами до якості обладнання ювелірно відточені усі можливості з оптимізації й економії коштів.

 Наш клієнт так само вже багато років користується цією системою в силосах іноземного виробництва і за цей час оцінив її плюси, в першу чергу в частині економії. Наразі він віддав перевагу обладнанню українського виробництва, і наш завод так само зміг реалізувати подібне рішення.

 Горді, що  тепер можемо пропонувати систему бічного вивантаження, як і інші подібні опції, українським зерносховищам – щоб максимально спростити й оптимізувати процеси на них, створити можливості для додаткової економії  й зробити елеватор ближчим до фермера.

 Дякую клієнту, що він скористався цими можливостями, оцінив наш індивідуальний підхід до проєкту і зробив вибір на користь співробітництва із KMZ Industries. Співпраця з «Ковельським ХПП» триває: вже скоро тут планується друга черга будівництва – будуть встановлені ще 2 силоси нашого виробництва, так само із системою бічного вивантаження».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: