Завантаження
Севастопольський портовий елеватор

Севастопольський портовий елеватор

KMZ Industries двічі брала участь в розширенні потужностей Севастопольського портового елеватора: в 2010 і 2012 рр.

На першому етапі були встановлені силоси тривалого зберігання СМВУ.183.22.В12.А із зачисними шнеками і силоси для оперативного зберігання СМУ.27.01.К62.В12.А. Зернова логістика забезпечувалася ланцюговими скребковими транспортерами ТСЦ-400 і норіями продуктивність 400 т/год.

Третя черга елеватора в Камишовій Бухті – один із найбільших проектів KMZ Industries у 2012 році. Поставлені та змонтовані силоси на плоскому днищі СМВУ.220.22.В12.А; ланцюгові скребкові транспортери ТСЦ-400 і ТСЦ-700 і норії продуктивністю 175 т/год і 400 т/год.

Портовый элеватор
Портовый элеватор
Портовый элеватор
Портовый элеватор

ОБЛАДНАННЯ ОБ'ЄКТУ

На першому етапі були встановлені силоси тривалого зберігання СМВУ.183.22.В12.А із зачистними шнеками і силоси для оперативного зберігання СМУ.27.01.К62.В12.А. Поставлені та змонтовані силоси на плоскому днищі СМВУ.220.22.В12.А.

До продукції

Зернова логістика забезпечувалася ланцюговими скребкови ми транспортерами ТСЦ-400 і норіями продуктивність 400 т/год. Також використовуються ланцюгові скребкові транспортери ТСЦ-400 і ТСЦ-700 і норії продуктивністю 175 т/год і 400 т/год.

До продукції

Об’єкти

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: