Завантаження
Новини та події
Новини та події

Департамент автоматизації KMZ Industries розробив тренажер для сушильного майстра сушарки

12.12.2022

Великий виклик власників елеваторів – мати професійного майстра-зерносушарника. Проте як недосвідченому спеціалісту «налітати години»? Тобто як безпечно для зерна та обладнання напрацювати та відпрацювати навички? Департамент автоматизації KMZ Industries знайшов рішення!

Наші спеціалісти розробили тренажер для сушильного майстра сушарки. Тренажер повторюватиме умови сушіння зерна, близькі до реальних. Тож відтепер зерносушарники, які працюють на обладнанні Brice-Baker, зможуть відточувати навички роботи із зерном.

«Ви бачите відео роботи програмного комплексу зерносушарки нашого виробництва, – розповідає Микола Чешихін, керівник відділу автоматизації елеваторів KMZ Industries. – Скажу більше, наразі ми можемо спостерігати симулювання процесу роботи сушіння зерна.

Що це нам дає і навіщо? Даний продукт – можна і так назвати нашу нову розробку – дає змогу відточити навички в управлінні зерносушаркою, вникнути в процес роботи, побачити залежності температури, вологості і кількості висушеного зерна. На мою думку, чудовий тренажер для сушильного майстра, який буде працювати на нашій сушарці. Для інженерів це можливість впровадити зміни в роботі обладнання і відразу протестувати це».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: