16.10.2024
KMZ Industries взяла участь в UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT 2024, який відбувся 11 жовтня у Києві та зібрав учасників українського тваринницького бізнесу, зокрема, птахівництва, скотарства, свинарства та кормовиробництва.
За оцінками Української аграрної конфедерації, частка тваринництва в загальному виробництві продукції АПК в Україні становить близько 35%. В KMZ Industries, своєю чергою, відзначають зростаючий попит на обладнання власного виробництва, котре допомагає забезпечувати більш ефективне ведення тваринницькому бізнесу. Серед таких клієнтів – є і малі фермерські господарства, які займаються вирощуванням поголів’я птиці, свиней, МРХ та ВРХ, і молочно-товарні ферми, а також великі м’ясо- та молокопереробні комплекси із замкнутим типом виробництва.
«Серед агрокомпаній, які займаються вирощуванням тварин, наразі актуальними є наші прямокутні бункери для зберігання комбікормів. Перевага і зручність їх полягає в тому, що вони займають мінімум площі на 1 т зберігання, що важливо для встановлення всередині виробничих підприємств. Також тваринників цікавлять круглі силоси із пневматичним завантаженням, адже такі силоси не вимагають встановлення додаткового обладнання та конструкцій для завантаження, що досить важливо при встановленні силосів окремо для подачі комбікорму до об’єктів утримання тварин. Фермери вимушені оптимізовувати свої підприємства, щоб вони були більш прибутковими. Розуміючи їх запити, ми працюємо над розробкою рішень, часто індивідуальних, які б максимально працювали на конкретних виробництвах», – зазначив Олександр Ткаченко, керівник відділу технічної підтримки та продуктового маркетингу KMZ Industries.
Якщо ж говорити про проблеми, з якими стикаються учасники тваринницького сегменту і які викликані передусім військовими діями на території нашої країни, то бізнес в ході UKRAINIAN LIVESTOCK SUMMIT називав, зокрема, такі:
Все це викликає ланцюгову реакцію та створює проблеми із забезпеченням тварин кормами, з переробкою та збутом тваринницької продукції, з логістикою тощо, що робить певні сегменти тваринництва нерентабельними.
Що робить бізнес? Розвивається попри всі виклики.
Оптимізує свої виробництва шляхом автоматизації максимальної кількості процесів, встановлення сонячних панелей та додаткових енергоносіїв.
Покращує ефективність вирощування тварин, знаходячи та впроваджуючи інструменти для здешевлення собівартості продукту.
Створює виробництва замкнутого циклу, щоб вирощувати та зберігати зерно, переробляти його на корм та годівлі тварин на власних заводах.
Такий настрій учасників тваринницького ринку, які адаптовуються, трансформують виробничі та переробні потужності мотивує розвиватися поруч з ними.
А краще – працювати на випередження, розробляючи кастомізовані рішення для зберігання, доробки та транспортування зернової та зернопереробної продукції, чим KMZ Industries невпинно і займається!
+38 (05346) 221 38
39500, Україна, Полтавська обл.,
м. Карлівка, вул. Сергія Нігояна, 2
+38 (050) 435 76 97
sales@kmzindustries.ua ,
02002, Україна, м. Київ,
вул. Микільсько-Слобідська, 2В