Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries долучилася до програми Lugera Ukraine та USAID «Повернемо таланти в Україну»

01.02.2024

KMZ Industries долучилася до програми «Повернемо таланти в Україну», яка реалізується компанією Lugera Ukraine за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Мета програми – допомогти тисячам українців, які постраждали від війни, безкоштовно підготуватися та отримати якісну та кваліфіковану роботу.

Цільовою аудиторією «Повернемо таланти в Україну» є ветерани, внутрішньо переміщені особи (ВПО), сім’ї загиблих військовослужбовців, біженці, які повертаються в Україну.

Представники цих категорій можуть заповнити спеціальну анкету та взяти участь у 4-місячному курсі підготовки, розробленому на основі найсильніших та найефективніших міжнародних практик.

Тренери Lugera Ukraine готові допомогти учасникам оцінити свій психологічний та фаховий стан, визначити власні вподобання та професійні можливості, зібрати та описати свій досвід, отримати важливі навички з метою пошуку роботи.

В жовтні 2023 р. програма «Повернемо таланти в Україну» стартувала в місті Дніпро: перші 120 мешканців обласного центру вже працюють з фахівцями та проходять курс. KMZ Industries, розуміючи важливість цього соціального проєкту у надскладний для країни та її громадян військовий час, радо долучається до програми та готова її підтримувати.

Олена Мусашихова, HR директор KMZ Industries

«Карлівський машинобудівний завод має за плечами більш як 160-річну історію успішної діяльності та лишається одним із містоутворюючих підприємств Полтавщини. Вже кілька років через повномасштабну війну наша компанія, як і багато інших по всій країні, також відчуває нестачу кваліфікованої робочої сили. Проте ми є критичним виробництвом, тісно пов’язаним з аграрною промисловістю, яка продовжує незламно та невпинно працювати. А отже, маємо працювати і ми. Саме тому KMZ Industries долучилася до ініціативи Lugera Ukraine та виступила партнером «Повернемо таланти в Україну» такої необхідної сьогодні програми як для українців, які потребують працевлаштування, так і для роботодавців, які відчувають нестачу персоналу», – зазначила Олена Мусашихова, HR директор KMZ Industries.

KMZ Industries – сучасна українська компанія, яка надає широкі можливості для професійного зростання та відкрита до співробітництва з амбітними, відповідальними й ініціативними спеціалістами.

31 січня 2024 р. KMZ Industries долучилася до «Ярмарку вакансій», який було організовано для знайомства кандидатів програми з компаніями, що її підтримують.

ПОПУЛЯРНЕ

Про експортний шлях KMZ Industries та роль Експортної академії в Україні розповіла Наталія Кулаковська

Наталія Кулаковська, директорка з маркетингу KMZ Industries та випускниця Експортної академії в Україні 2022-2023 (Visionest Institute) розповіла про експортний шлях компанії та роль Експортної академії. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: