Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries презентувала новинки елеваторного обладнання на виставці «Зернові технології»

23.02.2024

14-16 лютого 2024 року в Києві пройшла Міжнародна виставка «Зернові технології», в ході якої постачальники обладнання, техніки та технологій представляли інноваційні рішення для виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

KMZ Industries, як провідний український виробник елеваторного обладнання, є постійним учасником фахового заходу, адже це гарна нагода продемонструвати свої новинки фермерам.

Цьогоріч серед експонатів, з якими учасникам виставки можна було ознайомитися на стенді KMZ Industries, були представлені:

  • голова норії в оновленому дизайні;
  • нова модель перекидного клапану для зміни напрямку руху продукту;
  • механічний розподілювач зернопотоків;
  • привідна станція нового ланцюгового транспортера потужністю 100 т/год.

«Оновлення модельного ряду обладнання – постійний, необхідний еволюційний процес для компанії, яка прагне розвиватися і пропонувати своїм замовникам кращі рішення. Ми завжди спілкуємося з нашими партнерами, дослухаємося до побажань і намагаємося враховувати їх, впроваджуючи нові технологічні розробки, – зазначає керівник відділу технічної підтримки та продуктового маркетингу Олександр Ткаченко. – До прикладу, завдяки новому дизайну голови норії мінімізується можливість травмування зерна при транспортуванні. До того ж, при розробці цієї моделі нашим спеціалістам вдалось зменшити її металоємність та покращити енергоефективність, що, в свою чергу, знижує вартість норії та заощаджує витрати при її експлуатації.

Тоді як принциповою відмінністю привідної станції оновленого ланцюгового транспортера є використання в якості тягового органу нового ланцюга, виготовленого за американською технологією, що дозволяє заощаджувати до 10-15% через менше навантаження на двигун».

Окрім того, за його словами, оновлена лінійка перекидних клапанів, яка представлена на стенді, виготовлена з оцинкованої сталі, в базовому виконанні має футерування робочої поверхні армованим поліуретаном та інспекційні люки для зручності огляду та налаштування.

Конструктив нової моделі розпроділювача зернопотоків передбачає захист від посипання, великий люк для обслуговування та огляду, а також виготовлений з європейського металу з покриттям цинку 275 гр/м2.

Обладнання привернуло неабияку увагу серед відвідувачів, а наші фахівці радо розповіли про оновлені елементи і технології та їх переваги.

Загалом за три дні заходу команда KMZ Industries провела цілу низку плідних зустрічей, поспілкувалася з давніми друзями та познайомилася з потенційними партнерами.

Впевнені, попереду нас чекає ефективна співпраця.

ПОПУЛЯРНЕ

KMZ Industries долучилася до програми Lugera Ukraine та USAID «Повернемо таланти в Україну»

Мета програми – допомогти тисячам українців, які постраждали від війни, отримати якісну роботу Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: