Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries проведе практичний семінар-екскурсію для фермерів в рамках «Битви Агротитанів» під Полтавою

21.08.2020

Цьогоріч наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів» розширюється і проходитиме одразу у двох регіонах.

27 серпня 2020  р. захід чекає відвідувачів на мальовничій Полтавщині  у Карлівському районі.

KMZ Industries – партнер з елеваторного обладнання «Битви Агротитанів» під Полтавою, учасник виставки і організатор практичного семінару-екскурсії «Фермерський елеватор «під ключ».

 

На стенді

 • Розкажемо про особливості будівництва фермерського елеватора.
 • Корисні опції, які KMZ Industries пропонує зерносховищам невеликого масштабу.
 • Можливості оптимізації технологічних процесів й економії як при покупці, так і в процесі експлуатації фермерського елеватора.

Ознайомчий практичний семінар-екскурсія «Фермерський елеватор «під ключ» складатиметься з декількох частин

 1. Практична дискусія «Граблі першого елеватора», яку, щоб не гаяти часу, проведемо дорогою на елеватор. Поговоримо про те, на що потрібно звернути увагу при будівництві елеватора, які помилки найпоширеніші та як їм запобігти.
 2. Відвідаємо діючий елеватор, який працює з 2017 року: ви оціните якість та стан елеваторного обладнання та поставите питання експлуатантам.
 3. По дорозі з елеватора продовжуємо дискутувати: обговоримо особливості вибору складових елеватора: силосів, зерносушарки, сепаратора та транспортного обладнання.
 4. Завітаємо до виробничих потужностей KMZ Industries: тут, зокрема, побачите, як виготовляють силоси на єдиній в країні автоматизованій лінії. Завод розташований у м. Карлівка, у 5 хвилинах від місця проведення заходу.
 5. Повертаємось до локації «Битви Агротитанів», вирішуючи, який рівень автоматизації потрібен сучасному фермерському елеватору та чи є можливість зекономити на монтажі елеваторного обладнання.

Організаційні моменти

Дата екскурсії: 27 серпня 2020 року.

Екскурсії відбуватимуться після закінчення демопоказів техніки на «Битві Агротитанів», тож ви встигнете подивитись усе, що вас цікавить.

 • 14.00 – екскурсія на елеватор + завод.
 • 14.00 та 14.30 – екскурсія тільки на завод (дві групи).

 

Місце старту екскурсії:  локація заходу «Битва Агротитанів» – Полтавська область, Карлівський район, село Попівка, ТОВ «Промінь» (ПП «Ланна Агро») (49°28’34.7″N 35°12’06.1″E).

 

Трансфер: Із місця проведення заходу на екскурсії вас забиратимуть комфортні, підготовані за всім рекомендаціями МОЗу автобуси – екскурсія відбувається із дотриманням усіх вимог Міністерства.

По закінченні екскурсії автобуси так само  знову повернуть вас на локацію заходу «Битва Агротитанів».

 

Запланований час практичного семінару-екскурсії «Фермерський елеватор «під ключ»: 2 години.

 

Зверніть увагу! Відвідання екскурсії – лише за попередньою реєстрацією:

 1. До 26 серпня повідомте нам про ваші наміри взяти участь у екскурсії, зателефонувавши за номером +380 (95) 282 92 05, чи листом на market@test.kmzindustries.ua.
 2. Або зареєструйтеся на екскурсію на стенді KMZ Industries безпосередньо на самому заході.

 

Деталі – на сайті організатора.

 

Скористайтеся можливістю побачити все на власні очі, поставити безліч питань практикам і виробникам і стати максимально обізнаним у справі будівництва та експлуатації фермерського елеватора!

До зустрічі на стенді та на екскурсії!

 

ПОПУЛЯРНЕ

Монтаж силосів Brice-Baker в Естонії виходить на фінішну пряму

Наразі наш замовник із Естонії завершує зведення останнього із трьох силосів BBK, які були виготовлені та поставлені нашим заводом. Докладніше

Унікальний стрічковий транспортер для зерна

Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила конусні силоси СМВУ. У силосах зберігатимуть гранульовану та негранульовану лузгу, а також соняшник перед сушінням. Докладніше

Україна Агро-2С

На елеваторі ТОВ «Україна Агро-2С», що знаходиться у Хмельницькій області, встановлено елеваторне обладнання з лінійки Variant Agro Build. Докладніше

Промінь

На елеваторі в Миколаївській області запрацювало обладнання виробництва KMZ Industries. Довжина транспортних ліній на елеваторі – 441 м.
Для цього об‘єкту KMZ Industries не лише виготовив обладнання, але й забезпечив його монтаж. Докладніше

У вашого зерна буде дім | KMZ Industries

Рішення побудувати елеватор – це не тільки про бізнес. Це сміливість брати на себе більшу відповідальність і досягати більшого. Докладніше

Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: