Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  KMZ Industries проведе практичний семінар-екскурсію для фермерів в рамках «Битви Агротитанів» під Полтавою

  21.08.2020

  Цьогоріч наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів» розширюється і проходитиме одразу у двох регіонах.

  27 серпня 2020  р. захід чекає відвідувачів на мальовничій Полтавщині  у Карлівському районі.

  KMZ Industries – партнер з елеваторного обладнання «Битви Агротитанів» під Полтавою, учасник виставки і організатор практичного семінару-екскурсії «Фермерський елеватор «під ключ».

  Битва Агротитанов под Полтавой

  На стенді

  • Розкажемо про особливості будівництва фермерського елеватора.
  • Корисні опції, які KMZ Industries пропонує зерносховищам невеликого масштабу.
  • Можливості оптимізації технологічних процесів й економії як при покупці, так і в процесі експлуатації фермерського елеватора.

  Ознайомчий практичний семінар-екскурсія «Фермерський елеватор «під ключ» складатиметься з декількох частин

  1. Практична дискусія «Граблі першого елеватора», яку, щоб не гаяти часу, проведемо дорогою на елеватор. Поговоримо про те, на що потрібно звернути увагу при будівництві елеватора, які помилки найпоширеніші та як їм запобігти.
  2. Відвідаємо діючий елеватор, який працює з 2017 року: ви оціните якість та стан елеваторного обладнання та поставите питання експлуатантам.
  3. По дорозі з елеватора продовжуємо дискутувати: обговоримо особливості вибору складових елеватора: силосів, зерносушарки, сепаратора та транспортного обладнання.
  4. Завітаємо до виробничих потужностей KMZ Industries: тут, зокрема, побачите, як виготовляють силоси на єдиній в країні автоматизованій лінії. Завод розташований у м. Карлівка, у 5 хвилинах від місця проведення заходу.
  5. Повертаємось до локації «Битви Агротитанів», вирішуючи, який рівень автоматизації потрібен сучасному фермерському елеватору та чи є можливість зекономити на монтажі елеваторного обладнання.

  Організаційні моменти

  Дата екскурсії: 27 серпня 2020 року.

  Екскурсії відбуватимуться після закінчення демопоказів техніки на «Битві Агротитанів», тож ви встигнете подивитись усе, що вас цікавить.

  • 14.00 – екскурсія на елеватор + завод.
  • 14.00 та 14.30 – екскурсія тільки на завод (дві групи).

  Місце старту екскурсії:  локація заходу «Битва Агротитанів» – Полтавська область, Карлівський район, село Попівка, ТОВ «Промінь» (ПП «Ланна Агро») (49°28’34.7″N 35°12’06.1″E).

  Трансфер: Із місця проведення заходу на екскурсії вас забиратимуть комфортні, підготовані за всім рекомендаціями МОЗу автобуси – екскурсія відбувається із дотриманням усіх вимог Міністерства.

  По закінченні екскурсії автобуси так само  знову повернуть вас на локацію заходу «Битва Агротитанів».

  Запланований час практичного семінару-екскурсії «Фермерський елеватор «під ключ»: 2 години.

  Зверніть увагу! Відвідання екскурсії – лише за попередньою реєстрацією:

  1. До 26 серпня повідомте нам про ваші наміри взяти участь у екскурсії, зателефонувавши за номером +380 (95) 282 92 05, чи листом на market@test.kmzindustries.ua.
  2. Або зареєструйтеся на екскурсію на стенді KMZ Industries безпосередньо на самому заході.

  Деталі – на сайті організатора.

  Скористайтеся можливістю побачити все на власні очі, поставити безліч питань практикам і виробникам і стати максимально обізнаним у справі будівництва та експлуатації фермерського елеватора!

  До зустрічі на стенді та на екскурсії!

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: