Завантаження
Статті та огляди
Статті та огляди

KMZ Industries  розширила потужності й запрошує до команди!

25.04.2022

Цього разу оновлений завод нам показує директор із виробництва Кассай Дмитро Іванович. Розповідає, наразі об’єднання підприємства з елеваторним напрямком Variant Agro Build повністю завершено, а виробнича лінія VAB була перевезена і запущена в Карлівці за рекордно короткі для такої масштабної задачі строки.

  • Про успіхи і затребуваність продукції «Карлівського машинобудівного заводу» свідчать  цифри. У минулому році завод збільшив продажі на 92%, і на цей рік планує подальше зростання.

Загалом на заводі – 7 великих цехів (4 основних і 3 допоміжних), але найбільші зміни відбулися у заготівельному, який тепер, певно, доведеться перейменувати – адже після оновлення в ньому проходитиме повністю завершений цикл виробництва секторів даху для силосів, ребер жорсткості та панелей силосів лінійки VAB, коробів зерносушарок Brice-Baker. Загалом після модернізації, поповнення харківським обладнанням та релокації верстатів з інших наших цехів нині в заготівельному цеху працює 46 одиниць обладнання, а на заводі загалом 323.

Зараз у нас працює 550 чоловік, плинності кадрів майже немає. Багато таких, хто працює тут по 10–30 років. Зараз для того ж заготівельного цеху набрали 15 нових працівників – це оператори верстатів із ЧПУ, оператори на лінію облицювання. Причому це не новачки у професії, не вчорашні випускники училищ. А переважно досвідчені працівники 40–50 років, які вже пропрацювали не на одному машинобудівному підприємстві й не бачать сенсу їхати на заробітки за кордон, – бо і тут у нас не гірші умови, щоб гідно працювати і заробляти.

Нині виробництво повністю завантажене і працює у три зміни. Після об‘єднання виробничі потужності в Карлівці збільшились вдвічі, компанія тепер може щороку виготовляти силосів для зберігання 2 мільйонів тонн зерна. Тому в жителів регіону є можливість приєднатися до команди успішного підприємства – щоб мати перспективи розвитку і впевненість у завтрашньому дні!

Позитивні зміни торкнулися і механо-складального цеху. Тут, зокрема, встановили нові фрезерні верстати, які переїхали із Харкова, планується реконструкція збиральної дільниці. Людмила Петрівна Кириленко очолила його рік тому, до цього працювала на іншому машинобудівному заводі. Каже, якщо зацікавлений працювати, в KMZ Industries можна швидко побудувати кар’єру.

  • Зараз у нас працює майже 50 постійних працівників. Також з березня набиратимемо сезонні бригади на дільницю збірки транспортного та допоміжного обладнання: цьогоріч маємо багато замовлень, тож організовуємо роботу цілодобово, аби виконувати завдання в строк.

Що стосується критеріїв відбору: головне, щоб людина була відповідальна і мала бажання працювати. Звісно, великим плюсом буде досвід збирання обладнання на інших об’єктах, особливо елеваторного, вміння читати креслення. Звичайно, в нас є досвідчені бригадири, проводимо навчання. Але якщо спеціаліст приходить хоча би з машинобудівного заводу, йому набагато простіше.

До речі, на заводі поширена практика продовження співробітництва із сезонними працівниками, які добре себе проявили: їм ми пропонуємо приєднатися до команди на постійній основі. Наше підприємство забезпечує прозору стабільну оплату праці, що дає впевненість у завтрашньому дні, тож багато співробітників бачать це як гідну альтернативу сезонним підробітками за кордоном вдалині від дому.

Також на постійну роботу в штат на дільницю механічної обробки деталей зараз набираємо токарів, фрезерувальників. Тут досвід саме на машинобудівному заводі не обов’язковий, а от розряд і загальний досвід мають важливе значення. Потенційних кандидатів на співбесіді одразу ж знайомлю із цехом – вони також мають зрозуміти, чи бачать себе тут.

Олександр Станіславович Турчак працює начальником цеху випуску силосів 7 років, а загалом на заводі – вже друге десятиліття. Каже, наразі цех розширює ряди операторів верстатів із ЧПУ, а за бажання опанувати цю перспективну професію можна за кілька місяців.

  • Наш цех виготовляє деталі для майже 1000 найменувань продукції заводу: зокрема, ми здійснюємо лазерне різання металу, розкрій на координатно-пробивних пресах і згинання на листозгинальних пресах. Маємо міцну команду із 40 спеціалістів, яку зараз поповнюємо учнями операторів верстатів із ЧПУ. Нині вже успішно навчили 15 нових фахівців і продовжуємо набір.

Звісно, наш ідеальний кандидат – той, який працював на такому обладнанні, не потребує додаткових навичок і вже після стажування одразу може стати до роботи. Проте якщо кандидат загалом має досвід роботи на будь-якому підприємстві, вміє читати креслення – ми навчимо. Головне мати хист і, так би мовити, натхнення до такої роботи – адже вона одночасно потребує фізичної витривалості й інтелектуальної зосередженості. Та й нудитися рутиною тут не доведеться – асортимент продукції заводу постійно розширюється, тож будуть нові завдання, перспективна робота і обов’язкова підтримка колег! 

Матеріал опубліковано у 7 номері газети «Село Полтавське» від 24 лютого 2022 року.

ПОПУЛЯРНЕ

KMZ INDUSTRIES ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЮ РАДНИЦЕЮ КОЛИШНЮ ТОП-МЕНЕДЖЕРКУ AGI

KMZ Industries – провідний український виробник рішень для зберігання та обробки зерна – оголошує про призначення Вікторії Умін на посаду Стратегічної радниці. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Курс на енергоефективність: нові транспортери та норії KMZ Industries знайшли своїх перших покупців

Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

«АГРО ГРАНТИ»: відтепер інформація про актуальні гранти та фінансові програми для агро в одному Telegram-каналі

Ефективність служби головного інженера можна визначити за кількістю проблем, що виникають саме в незручний час: коли обладнання працює з продуктом

Про важливість служби головного інженера та про необхідні заходи, які дозволяють запобігти проблемам на елеваторі, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries Вячеслав Степанчук. Докладніше

Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

Докладніше

Синергія | KMZ Industries

Синергія між виробництвом, командою та аграріями є основою успіху кожного у цьому переліку. Разом ми створюємо нові можливості для розвитку галузей та сприяємо розбудові України. Об'єднуємо зусилля та допомагаємо один одному реагувати на нові виклики та змінні обставини. Докладніше

НОТАТКИ З ПЕРЕДЗАЯВОЧНОГО ВЕБІНАРУ USAID АГРО ПРО ГРАНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОТУЖНОСТЕЙ З ДОРОБКИ, СУШІННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна. Ось що треба знати перед тим, як подати заявку на участь у конкурсі та збільшити свої шанси на отримання гранту. Докладніше
СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: