Завантаження

    UA

    Статті та огляди
    Статті та огляди

    KMZ Industries  розширила потужності й запрошує до команди!

    25.04.2022

    Цього разу оновлений завод нам показує директор із виробництва Кассай Дмитро Іванович. Розповідає, наразі об’єднання підприємства з елеваторним напрямком Variant Agro Build повністю завершено, а виробнича лінія VAB була перевезена і запущена в Карлівці за рекордно короткі для такої масштабної задачі строки.

    • Про успіхи і затребуваність продукції «Карлівського машинобудівного заводу» свідчать  цифри. У минулому році завод збільшив продажі на 92%, і на цей рік планує подальше зростання.

    Загалом на заводі – 7 великих цехів (4 основних і 3 допоміжних), але найбільші зміни відбулися у заготівельному, який тепер, певно, доведеться перейменувати – адже після оновлення в ньому проходитиме повністю завершений цикл виробництва секторів даху для силосів, ребер жорсткості та панелей силосів лінійки VAB, коробів зерносушарок Brice-Baker. Загалом після модернізації, поповнення харківським обладнанням та релокації верстатів з інших наших цехів нині в заготівельному цеху працює 46 одиниць обладнання, а на заводі загалом 323.

    Зараз у нас працює 550 чоловік, плинності кадрів майже немає. Багато таких, хто працює тут по 10–30 років. Зараз для того ж заготівельного цеху набрали 15 нових працівників – це оператори верстатів із ЧПУ, оператори на лінію облицювання. Причому це не новачки у професії, не вчорашні випускники училищ. А переважно досвідчені працівники 40–50 років, які вже пропрацювали не на одному машинобудівному підприємстві й не бачать сенсу їхати на заробітки за кордон, – бо і тут у нас не гірші умови, щоб гідно працювати і заробляти.

    Нині виробництво повністю завантажене і працює у три зміни. Після об‘єднання виробничі потужності в Карлівці збільшились вдвічі, компанія тепер може щороку виготовляти силосів для зберігання 2 мільйонів тонн зерна. Тому в жителів регіону є можливість приєднатися до команди успішного підприємства – щоб мати перспективи розвитку і впевненість у завтрашньому дні!

    Позитивні зміни торкнулися і механо-складального цеху. Тут, зокрема, встановили нові фрезерні верстати, які переїхали із Харкова, планується реконструкція збиральної дільниці. Людмила Петрівна Кириленко очолила його рік тому, до цього працювала на іншому машинобудівному заводі. Каже, якщо зацікавлений працювати, в KMZ Industries можна швидко побудувати кар’єру.

    • Зараз у нас працює майже 50 постійних працівників. Також з березня набиратимемо сезонні бригади на дільницю збірки транспортного та допоміжного обладнання: цьогоріч маємо багато замовлень, тож організовуємо роботу цілодобово, аби виконувати завдання в строк.

    Що стосується критеріїв відбору: головне, щоб людина була відповідальна і мала бажання працювати. Звісно, великим плюсом буде досвід збирання обладнання на інших об’єктах, особливо елеваторного, вміння читати креслення. Звичайно, в нас є досвідчені бригадири, проводимо навчання. Але якщо спеціаліст приходить хоча би з машинобудівного заводу, йому набагато простіше.

    До речі, на заводі поширена практика продовження співробітництва із сезонними працівниками, які добре себе проявили: їм ми пропонуємо приєднатися до команди на постійній основі. Наше підприємство забезпечує прозору стабільну оплату праці, що дає впевненість у завтрашньому дні, тож багато співробітників бачать це як гідну альтернативу сезонним підробітками за кордоном вдалині від дому.

    Також на постійну роботу в штат на дільницю механічної обробки деталей зараз набираємо токарів, фрезерувальників. Тут досвід саме на машинобудівному заводі не обов’язковий, а от розряд і загальний досвід мають важливе значення. Потенційних кандидатів на співбесіді одразу ж знайомлю із цехом – вони також мають зрозуміти, чи бачать себе тут.

    Олександр Станіславович Турчак працює начальником цеху випуску силосів 7 років, а загалом на заводі – вже друге десятиліття. Каже, наразі цех розширює ряди операторів верстатів із ЧПУ, а за бажання опанувати цю перспективну професію можна за кілька місяців.

    • Наш цех виготовляє деталі для майже 1000 найменувань продукції заводу: зокрема, ми здійснюємо лазерне різання металу, розкрій на координатно-пробивних пресах і згинання на листозгинальних пресах. Маємо міцну команду із 40 спеціалістів, яку зараз поповнюємо учнями операторів верстатів із ЧПУ. Нині вже успішно навчили 15 нових фахівців і продовжуємо набір.

    Звісно, наш ідеальний кандидат – той, який працював на такому обладнанні, не потребує додаткових навичок і вже після стажування одразу може стати до роботи. Проте якщо кандидат загалом має досвід роботи на будь-якому підприємстві, вміє читати креслення – ми навчимо. Головне мати хист і, так би мовити, натхнення до такої роботи – адже вона одночасно потребує фізичної витривалості й інтелектуальної зосередженості. Та й нудитися рутиною тут не доведеться – асортимент продукції заводу постійно розширюється, тож будуть нові завдання, перспективна робота і обов’язкова підтримка колег! 

    Матеріал опубліковано у 7 номері газети «Село Полтавське» від 24 лютого 2022 року.

    ПОПУЛЯРНЕ

    Розширили потужності елеватора на Полтавщині більш як на 10 тис. тонн зберігання

    Завершуємо монтажні роботи на елеваторному комплексі в Полтавській області, де встановили два силоси лінійки Brice-Baker загальною місткістю 13200 м³ Докладніше

    Тримаємо обраний курс на експорт: здійснили комплексне постачання елеваторного обладнання в Румунію

    Тепер українські аграрії можуть отримати страхове покриття за зовсім невеликий, у порівнянні з лімітом відшкодування, платіж Докладніше

    Нарешті власникам елеваторів доступне страхування від воєнних ризиків

    Розроблено та випробувано нові лінійки ланцюгових транспортерів та норій продуктивністю 100 та 175 т/год. Докладніше

    Виконали заміну корпусу шротового силосу іноземного виробництва без зупинки виробничої лінії

    Завдання, яке було поставлено перед монтажниками, інженерно-технічними та технічними фахівцями виходило за межі стандартного Докладніше

    Автоматизація елеваторів: просто про складне

    Системи автоматизації елеваторів зазвичай виконують функцію «підказки та попередження». Підказка допомагає оператору швидко орієнтуватися та приймати рішення, а попередження запобігає травматизму персоналу та виходу обладнання з ладу. Програма або блокує неправильні дії, або попереджає оператора – виводить відповідні підказки на монітор Докладніше

    Ключові імпортери елеваторного обладнання KMZ Industries – з найближчих країн

    Найбільшу частку в експорті обладнання KMZ Industries має Румунія

    Докладніше

    Нюанси монтажу фермерського елеватора

    Вячеслав Степанчук, директор з монтажу та будівництва KMZ Industries розповідає про нюанси монтажу елеватора. Докладніше
    СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

    ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
    ВТІЛЕНО В СВІТІ

    Поділитися:
    Відправити посилання
    на цю сторінку: