Завантаження

  UA

  Статті та огляди
  Статті та огляди

  KMZ Industries  розширила потужності й запрошує до команди!

  25.04.2022

  Цього разу оновлений завод нам показує директор із виробництва Кассай Дмитро Іванович. Розповідає, наразі об’єднання підприємства з елеваторним напрямком Variant Agro Build повністю завершено, а виробнича лінія VAB була перевезена і запущена в Карлівці за рекордно короткі для такої масштабної задачі строки.

  • Про успіхи і затребуваність продукції «Карлівського машинобудівного заводу» свідчать  цифри. У минулому році завод збільшив продажі на 92%, і на цей рік планує подальше зростання.

  Загалом на заводі – 7 великих цехів (4 основних і 3 допоміжних), але найбільші зміни відбулися у заготівельному, який тепер, певно, доведеться перейменувати – адже після оновлення в ньому проходитиме повністю завершений цикл виробництва секторів даху для силосів, ребер жорсткості та панелей силосів лінійки VAB, коробів зерносушарок Brice-Baker. Загалом після модернізації, поповнення харківським обладнанням та релокації верстатів з інших наших цехів нині в заготівельному цеху працює 46 одиниць обладнання, а на заводі загалом 323.

  Зараз у нас працює 550 чоловік, плинності кадрів майже немає. Багато таких, хто працює тут по 10–30 років. Зараз для того ж заготівельного цеху набрали 15 нових працівників – це оператори верстатів із ЧПУ, оператори на лінію облицювання. Причому це не новачки у професії, не вчорашні випускники училищ. А переважно досвідчені працівники 40–50 років, які вже пропрацювали не на одному машинобудівному підприємстві й не бачать сенсу їхати на заробітки за кордон, – бо і тут у нас не гірші умови, щоб гідно працювати і заробляти.

  Нині виробництво повністю завантажене і працює у три зміни. Після об‘єднання виробничі потужності в Карлівці збільшились вдвічі, компанія тепер може щороку виготовляти силосів для зберігання 2 мільйонів тонн зерна. Тому в жителів регіону є можливість приєднатися до команди успішного підприємства – щоб мати перспективи розвитку і впевненість у завтрашньому дні!

  Позитивні зміни торкнулися і механо-складального цеху. Тут, зокрема, встановили нові фрезерні верстати, які переїхали із Харкова, планується реконструкція збиральної дільниці. Людмила Петрівна Кириленко очолила його рік тому, до цього працювала на іншому машинобудівному заводі. Каже, якщо зацікавлений працювати, в KMZ Industries можна швидко побудувати кар’єру.

  • Зараз у нас працює майже 50 постійних працівників. Також з березня набиратимемо сезонні бригади на дільницю збірки транспортного та допоміжного обладнання: цьогоріч маємо багато замовлень, тож організовуємо роботу цілодобово, аби виконувати завдання в строк.

  Що стосується критеріїв відбору: головне, щоб людина була відповідальна і мала бажання працювати. Звісно, великим плюсом буде досвід збирання обладнання на інших об’єктах, особливо елеваторного, вміння читати креслення. Звичайно, в нас є досвідчені бригадири, проводимо навчання. Але якщо спеціаліст приходить хоча би з машинобудівного заводу, йому набагато простіше.

  До речі, на заводі поширена практика продовження співробітництва із сезонними працівниками, які добре себе проявили: їм ми пропонуємо приєднатися до команди на постійній основі. Наше підприємство забезпечує прозору стабільну оплату праці, що дає впевненість у завтрашньому дні, тож багато співробітників бачать це як гідну альтернативу сезонним підробітками за кордоном вдалині від дому.

  Також на постійну роботу в штат на дільницю механічної обробки деталей зараз набираємо токарів, фрезерувальників. Тут досвід саме на машинобудівному заводі не обов’язковий, а от розряд і загальний досвід мають важливе значення. Потенційних кандидатів на співбесіді одразу ж знайомлю із цехом – вони також мають зрозуміти, чи бачать себе тут.

  Олександр Станіславович Турчак працює начальником цеху випуску силосів 7 років, а загалом на заводі – вже друге десятиліття. Каже, наразі цех розширює ряди операторів верстатів із ЧПУ, а за бажання опанувати цю перспективну професію можна за кілька місяців.

  • Наш цех виготовляє деталі для майже 1000 найменувань продукції заводу: зокрема, ми здійснюємо лазерне різання металу, розкрій на координатно-пробивних пресах і згинання на листозгинальних пресах. Маємо міцну команду із 40 спеціалістів, яку зараз поповнюємо учнями операторів верстатів із ЧПУ. Нині вже успішно навчили 15 нових фахівців і продовжуємо набір.

  Звісно, наш ідеальний кандидат – той, який працював на такому обладнанні, не потребує додаткових навичок і вже після стажування одразу може стати до роботи. Проте якщо кандидат загалом має досвід роботи на будь-якому підприємстві, вміє читати креслення – ми навчимо. Головне мати хист і, так би мовити, натхнення до такої роботи – адже вона одночасно потребує фізичної витривалості й інтелектуальної зосередженості. Та й нудитися рутиною тут не доведеться – асортимент продукції заводу постійно розширюється, тож будуть нові завдання, перспективна робота і обов’язкова підтримка колег! 

  Матеріал опубліковано у 7 номері газети «Село Полтавське» від 24 лютого 2022 року.

  ПОПУЛЯРНЕ

  Хліб-Агро

  Кожне господарство має свою унікальну історію, несхожу на інші, і за кожною обов'язково стоїть особиста історія фермера та його родини. Шлях до успіху власника ФГ «Хліб-Агро» Володимира Ткаченка був непростим і, можна сказати, відбувся скоріше «всупереч», ніж «завдяки». Докладніше

  Унікальний стрічковий транспортер для зерна

  Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

  Аналітична довідка про зерновий ринок та стан потужностей для зберігання зерна в Україні

  Огляд включає: дані про врожай 2021-2022, експорт за період від початку повномасштабної війни, дані по держпідтримці та міжнародним інвестиціям. А також – втрати елеваторних потужностей по регіонах України, аналіз збитків та ключових наслідки російської агресії на українське довкілля. І зрештою – прогноз по відновленню та необхідному обсягу інвестицій в агросферу України. Докладніше

  ДЕПАРТАМЕНТ АВТОМАТИЗАЦІЇ KMZ INDUSTRIES УСПІШНО РЕАЛІЗУВАВ ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ

  Наші спеціалісти автоматизували зерносушарку для одного із замовників в Чернігівській області. Докладніше

  ЧОМУ СИЛОСИ З ОДНАКОВОЮ ЄМНІСТЮ ВАЖАТЬ ПО-РІЗНОМУ?

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу. Докладніше

  САМБІРСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР

  Елеватор на Львівщині було розширено обладнанням виробництва KMZ Industries. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  МАЄМО ДОПОМАГАТИ АГРАРІЯМ ОПЕРАТИВНО ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМУ З НЕСТАЧЕЮ ЕЛЕВАТОРНИХ ПОТУЖНОСТЕЙ

  За розрахунками аналітиків KSE, морська блокада вже обійшлася українським аграріям в 11,9 млрд дол. Це найбільша стаття втрат агропромислового комплексу за період великої війни. Детальна аналітика з коментарями KMZ Industries і замовника нашого заводу Докладніше
  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: