Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries випустила новий барабанний сепаратор КБС – із 5-ма решетами

24.09.2019

KMZ Industries випустила нову модель універсальної зерноочисної машини  – комплексного барабанного сепаратора типу КБС – із 5-ма решетами. Новинка – власна розробка конструкторського бюро компанії.

Більша продуктивність

До цього KMZ Industries випускала сепаратори з трьома та чотирма решетами.

  • 5-е решето дозволить збільшити продуктивність обладнання зі 150 тонн/год до 200 тонн/год при попередній очистці (якщо порівнювати з моделлю з чотирма решетами).
  • На 25% – до 20 кв. м – у новому сепараторі збільшилася загальна площа решіт.

Підходить для усіх культур

Сепаратор виробництва KMZ Industries очищує всі види зернових, зернобобових, олійних і технічних культур, а також кукурудзу. Він ефективний при роботі з вологим зерном.

Три функції в одному обладнанні

КСБ – універсальне обладнання, яке дозволяє зменшити кількість типів використовуваної очисної техніки на елеваторі за рахунок поєднання в одній машині 3-х функцій:

  • скальператора (попереднє очищення зерна),
  • сепаратора (первинне і вторинне очищення),
  • калібратора (розділення зерна на фракції за розміром).

Юрій Борщ, конструктор KMZ Industries, розробник КБС

«Номінальна продуктивність сепаратора – 250 тонн/год при попередній очистці зерна пшениці. На даний момент пропускна здатність транспортних систем СТОВ «Дружба» – 175 тонн/год, наразі це не дозволяє досягти максимальних розрахункових параметрів роботи сепаратора, відповідно остаточні випробування затримуються. Крім того, хочу звернути увагу тих, хто підбирає зараз сепаратор для свого господарства. Головне – правильно підібрати розміри отворів решіт. Від цього кардинально залежить як продуктивність, так і ефективність роботи зерноочисної машини. Про це часто забувають або намагаються заощадити і працюють на одних і тих самих решетах із різними культурами. Треба пам’ятати: універсальних решіт, на жаль, не буває. А для збільшення продуктивності доцільно використовувати решета з активаторами – це дозволяє підвищити продуктивність та ефективність очищення сепаратором».

Тарас Дмитрук, агроном із захисту рослин, завідувач напрямку обробки зерна СТОВ «Дружба»

«Головна причина, чому ми придбали КБС-5, – висока продуктивність цієї зерноочисної машини. До цього мали два вібраційно-відцентрових сепаратори на 25 тонн/год по пшениці – такої потужності нам не вистачало, аби обробляти зерно в потоці. Мусили витрачати кошти на перевезення зерна машинами та перевантаження в ями, а вже потім подавали на тік. Тепер же завдяки новому обладнанню від KMZ  Industries ми скоротили ці витрати, спростили і полегшили процес і подаємо зерно на обробку безперервно і напряму, так би мовити «від комбайна». Серед переваг обладнання можу також відзначити досить швидку заміну решіт: перелаштування під іншу культуру усіх 5-ти займає близько 30 хвилин (по 5–7 хвилин на кожне решето).

На КБС-5 ми вже відпрацювали сезон по озимій пшениці. Обробили близько 9 тисяч тонн за цей час. За 10-годинний робочий день очищували в середньому 900 тонн, і все – з потоку. Машина впоралася ідеально, жодних зауважень немає. Через незначні обсяги пшениці цьогоріч ще не могли завантажити її на повну потужність, а от уже восени очікуємо на великий потік кукурудзи, сої та гречки – тож максимально використаємо всі технічні можливості цього обладнання!»

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: