Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries завершила масштабний ремонт елеватора для замовника

09.02.2023

Нещодавно монтажна бригада KMZ Industries виконала та успішно завершила масштабний ремонт елеватора. Наші спеціалісти відновили 3 силоси СМВУ Ф18,3м на 5800 тонн зберігання та 1 силос Ф16,5м на 3900 тонн зберігання, які постраждали на об’єкті внаслідок ворожого обстрілу.

На об’єкті одночасно працювали 20 спеціалістів-монтажників заводу і один із найдосвідченіших шефмонтажників, який контролював та коригував процес. Для кваліфікованої бригади монтажників заводу проєкт був цікавий в першу чергу досвідом масштабного ремонту саме наших «старожилів» – силоси СМВУ були виготовлені KMZ Industries в числі перших і успішно експлуатуються на елеваторі ще з 2007 року.  

Звісно, як і кожна задача, ця передбачала ряд нестандартних рішень та непередбачуваних ситуацій, з якими наші колеги успішно впоралися.

Запит замовника – швидкий ремонт без зупинки елеватора

Степанчук Вячеслав KMZ Industries

«Ми працювали на діючому елеваторі, який не припиняв роботи навіть попри складну ситуацію, – розповідає Вячеслав Степанчук, директор з монтажу і будівництва KMZ Industries. – І запит замовника був саме на швидкий ремонт і відновлення без відключення іншого технологічного обладнання та діючих маршрутів».

Загалом на відновлення 4-х силосів з демонтажем, виготовленням нових деталей, фарбуванням і  монтажем пішло 4 місяці. Цей термін наші спеціалісти вважають досить вдалим, адже завдання ускладнювалося в тому числі й необхідністю виготовлення деталей до обладнання, які наразі наш завод не випускав.

«Більша частина силосів з лінійки СМВУ  (крім номенклатури А) вже зняті з виробництва, – розповідає Руслан Демчук, регіональний менеджер KMZ Industries. – Проте обладнання для їхнього виготовлення ми, навіть після минулорічної масштабної модернізації заводу, залишили у цехах. Звісно, деталі на ньому виробляються не так швидко, як, наприклад, на тій же нашій сучасній автоматизованій лінії «Bradbury», де виготовляються силоси Brice-Baker та СМВУ(А), і це також дещо впливало на строки виконання. Проте кожен наш клієнт може бути упевнений, що завжди отримає необхідні деталі та сервіс, в які б роки він не замовляв обладнання».

Відремонтувати вигідніше, ніж збудувати?

Але які б складнощі не передбачав ремонт зерносховища (чи то старого, де потрібен плановий ремонт, чи ж ремонт пошкодженого обладнання), це завжди під силу нашим професійним досвідченим спеціалістам з монтажу, а головне – вигідно власнику елеватора.

Руслан Демчук

«Для прикладу, новий силос місткістю 5500 тонн, в діаметрі 18,3 м, з доставкою та монтажем наразі обійдеться замовнику в близько 12 млн грн. А от розібрати старий силос, замовити до нього запчастини та виконати монтаж коштуватиме приблизно 4–6 млн гривень. Тож, якщо є необхідність і можливість ремонту, економія коштів у 50%–60% – вагомий аргумент для замовника», – апелює цифрами регіональний менеджер KMZ Industries Руслан Демчук.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: