Завантаження
Новини та події
Новини та події

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко відвідав виробничі потужності KMZ Industries в Карлівці

25.06.2021

17 червня 2021 року завод KMZ Industries у Карлівці із робочим візитом відвідав міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко. Очільник Міністерства мав можливість оглянути сучасні потужності заводу, а також обговорити проблеми, які турбують сьогодні вітчизняних машинобудівників.

Про що говорили?

Про підтримку вітчизняного виробника

Окреслюючи задачі очолюваного міністерства, Роман Лещенко акцентував на пріоритеті підтримки українського виробника. «Адже це і робочі місця, і технології, що постійно розвиваються, і рівень, за який не соромно: вітчизняні машбудівці наразі обігнали багатьох зарубіжних виробників», – зазначив міністр.

«Справді нині українські виробники вже не лише наздогнали, а й перегнали європейських виробників елеваторного обладнання, тих же іспанців, наприклад. Нарівні конкуруємо з американцями, – відзначив співвласник Variant Agro Build Данііл Шуфані (після об’єднання сім’ї Шуфані належить 20% акцій KMZ Industries). – І дійсно важлива роль держави – урівняти шанси локальних виробників на нашому ринку з іноземними виробниками, які отримують значну підтримку від своїх країн».

Серед проблем, які стосуються цього питання, учасники зустрічі, зокрема, назвали і надходження на український ринок значної кількості продукції, яка не відповідає вітчизняним стандартам, які, як відомо, більш вимогливі до надійності та металоємності обладнання.

Про складнощі із закупівлями європейського металу

Обговорювали й проблему відсутності якісного оцинкованого металу в Україні, зростання цін на оцинковку і проблеми із  закупівлею металу в Європі. «Було би добре, якби держава могла прогарантувати деяку відстрочку оплати таких закупівель, – зазначив Данііл Шуфані. – Адже, на жаль, європейські виробники такої відстрочки не надають».

Про розвиток експортного напрямку для українських виробників

Не оминули увагою і питання підтримки українських виробників на зовнішніх ринках.

Міністр зі свого боку умовою глобального виходу українського виробника на іноземні ринки назвав кредитне торговельне фінансування, лобізм на міжнародних ринках, підтримку посольств і торгових аташе, а також робочі страхові механізми, які, на жаль, поки більше працюють як оптимізація оподаткування, а не як реальний механізм захисту.

Про програму державної компенсації

Щодо програми державної компенсації 25% вартості вітчизняного обладнання учасники обговорення були одностайні: вона працює і справді корисна як українським аграріям, так і виробникам.

«Усі клієнти KMZ Industries, які зверталися за отриманням компенсації, зібрали необхідні документи, отримали її в повному обсязі», – підтвердив Андрій Носок, керуючий директор напряму прямих інвестицій компанії Dragon Capital, якій після злиття належить 80% акцій оновленої KMZ Industries.

Втім учасники зустрічі розповіли, що і тут є деякі проблеми: це, зокрема, велика кількість необхідної документації і значний час на її збір.

«До кінця року ми консолідуємо усі реєстри, усе буде в базі, що значно спростить збір документів для отримання компенсації, – запевнив міністр. – Що стосується лібералізації держдопомоги, то на 2022 рік планується переглянути і оптимізувати саму процедуру: це і оцифрування, і спрощення самої системи по документообігу».

Також зі свого боку міністерство активно лобіює питання збільшення держпідтримки, що однозначно пішло би на користь українським аграріям.

 

ПОПУЛЯРНЕ

Монтаж силосів Brice-Baker в Естонії виходить на фінішну пряму

Наразі наш замовник із Естонії завершує зведення останнього із трьох силосів BBK, які були виготовлені та поставлені нашим заводом. Докладніше

Унікальний стрічковий транспортер для зерна

Нещодавно KMZ Industries представив ринку ще одну свою нову розробку – унікальний стрічковий транспортер для зерна (або стрічковий конвейєр) закритого типу. Докладніше

Глобальне розширення виробництва: на завод KMZ Industries переїздить обладнання елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд»

Після об’єднання у квітні цього року KMZ Industries та елеваторного напрямку «Варіант Агро Буд» виробничі майданчики обох заводів поєднуються в єдине виробництво/ Докладніше

DANUBE OIL COMPANY SRL

Для олійнопресового заводу в Молдові KMZ Industries виготовила конусні силоси СМВУ. У силосах зберігатимуть гранульовану та негранульовану лузгу, а також соняшник перед сушінням. Докладніше

Україна Агро-2С

На елеваторі ТОВ «Україна Агро-2С», що знаходиться у Хмельницькій області, встановлено елеваторне обладнання з лінійки Variant Agro Build. Докладніше

Промінь

На елеваторі в Миколаївській області запрацювало обладнання виробництва KMZ Industries. Довжина транспортних ліній на елеваторі – 441 м.
Для цього об‘єкту KMZ Industries не лише виготовив обладнання, але й забезпечив його монтаж. Докладніше

У вашого зерна буде дім | KMZ Industries

Рішення побудувати елеватор – це не тільки про бізнес. Це сміливість брати на себе більшу відповідальність і досягати більшого. Докладніше

Ірина Редченко: «Якщо все зроблено правильно і довіряєш колегам – брати на себе відповідальність нескладно»

Спілкуємося з керівницею технічного відділу Іриною Володимирівною Редченко в рамках проєкту «Обличчя заводу»/ Докладніше
Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: