Завантаження
Новини та події
Новини та події

Нові потужності «Чесного ХПП» компанії Alebor Group: завершено другу чергу будівництва

12.10.2018

Перша черга будівництва: із перевальної бази – у повноцінний елеваторний комплекс

Метою розпочатого тут у 2017 році будівництва було розширення зернової перевальної бази поблизу міста Балта Одеської області в повноцінний елеваторний комплекс з потужністю до 27,5 тис. т одноразового зберігання.

Постачальником обладнання виступив KMZ Industries. Це не перший досвід співпраці Alebor Group із нашою компанією. Обладнання «Карлівського машинобудівного заводу» не один рік успішно працює на двох інших елеваторах групи – «Христинівському» та «Вороновицькому ХПП».

Для вирішення поставленої задачі в 2017 році фахівці KMZ Industries встановили:

  1. 3 силоси з конусним дном для оперативного зберігання по 1,5 тис. т кожен.
  2. 3 силоси на плоскій основі по 5 тис. т кожен.
  3. Шахтну зерносушарку Brice-Baker продуктивністю 112 т на годину.

 

Друга черга будівництва: необхідність викликана збільшенням попиту на послуги елеватора

За короткий термін підприємство завоювало гарну репутацію серед клієнтів не тільки в прилеглих районах, а й у всій Одеській області, багато хто хоче з ним працювати. Наявних потужностей для задоволення такого попиту вже не вистачало. Тому керівництво компанії прийняло рішення розширювати елеватор.

За ходом другої черги будівництва, як і в минулому році, в проекті «Народження елеватора» стежив портал Elevatorist.com.

Завдання, які KMZ успішно реалізував у 2018 році:

– Установка 3 силосів на плоскій основі місткістю 5 тис. тонн кожен по пшениці.

– Одного оперативного силосу місткістю 1,5 тис. тонн.

– Збільшення продуктивності встановленої раніше зерносушарки до 156 т/год.

– Модернізація АСУ ТП зерносушарки з урахуванням збільшеної продуктивності.

Силосы, зерносушилка КМЗ на Честное ХПП Alebor Group

Особливості проекту

У процесі реалізації проекту в замовника виникла необхідність збільшити продуктивність встановленої зерносушарки.

Зерносушилки Brice-Baker

“Фахівці KMZ Industries запропонували рішення, яке закладено в конструктиві нашої зерносушарки: вона розширена додатковою сушильною секцією, – зазначає Олександр Небеський, регіональний представник KMZ Industries і менеджер цього проекту. – Саме така можливість і дозволила збільшити потужність зерносушарки Brice-Baker-16/72 із 112 до 156 т/год. Після модернізації обладнання може сушити на добу при зніманні 4-5 тонно-відсотків 2 500 т зерна. У минулому сезоні на «Чесному ХПП» сушили тільки 1 500 т на добу. Спільно з постачальником пальників TECFLAM ми додали до нової сушильної секції ще один газовий пальник. Тепер обладнання працює із двома пальниками: один обслуговує дві секції, другий – одну нову. Витрата газу сушарки становить 1,1–1,6 м³ при знятті 1 тонно-процента, залежно від погодних умов і калорійності газу”

Розвиток нон-стоп

Як і планувалося, друга черга будівництва завершена наприкінці літа. Тепер потужності елеватора по одночасному зберіганню складають 39 тис. тонн.

На цьому тут зупинятися не збираються: планують розширювати ємності зберігання та продовжувати співпрацю з KMZ Industries. Загальна потужність елеватора після закінчення запланованих черг складе 60 тис. тонн.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: