Завантаження

  UA

  Новини та події
  Новини та події

  Очікуємо, що наступного року буде багато проєктів перевантажувальних терміналів на західних кордонах

  16.01.2023

  «Звісно загальні темпи елеваторного будівництва в Україні у 2022 році впали. По-перше, багато агрокомпаній, які могли дозволити собі відкласти плани розширення потужностей зберігання, зробили це. По-друге, деякі холдинги купили необхідне обладнання і тримають у себе до кращих часів. Дехто  заморозив контракти через достатність існуючих потужностей, щоб перечекати час війни, – розповідає Борис Рибачук, заступник генерального директора з розвитку KMZ Industries. – При цьому на ринку також стало менше пропозицій від іноземних компаній, бо багато з них почали вимагати 100% аванс через ризики війни.

  Якщо казати про KMZ Industries, то у нас був досить нормальний рік по обсягах виробництва. Не менше, ніж торік. Справа в тім, що багато гравців попри все продовжили будувати та модернізувати елеваторні потужності. І найбільш мотивованими цього року були середні господарства. Саме вони швидше за всіх реагують на зміни ринку, приймають рішення, мають власні ресурси і, що найголовніше, – мають найбільшу нестачу потужностей зберігання. 

  Більшість будівництв у 2022 році йшли у центральних та західних областях країни.  Основна активність – на правобережній частині України, але є об’єкти і в Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій областях. Добудовували елеватори, розташовані, умовно, за 100 км до лінії фронту.

  Очікуємо, що наступного року буде багато проєктів перевантажувальних терміналів на західних кордонах. А от загалом вплив війни дуже відчувається на готовності аграріїв контрактуватися на будівництва наступного року.

  Наступний рік важко прогнозувати. Ми бачимо , що є досить багато потенційних об’єктів – як великих, так і середніх та малих. Будуватися хоче дуже велика кількість компаній, але всі оглядаються на сьогоднішні реалії. Тому багато клієнтів обговорюють з нами свої плани, але станом на кінець грудня контракти вже підписали, скажімо, лише відсотків 10% з них».

  Коментар для Elevatorist.com

  ПОПУЛЯРНЕ

  Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

  Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

  Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

  Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

  Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

  Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

  Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

  Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

  ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

  У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

  Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

  Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
  Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

  USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

  СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

  ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
  ВТІЛЕНО В СВІТІ

  Поділитися:
  Відправити посилання
  на цю сторінку: