Про компанію | KMZ Industries

Про компанію

KMZ Industries – провідний постачальник комплексних рішень для зберігання та обробки зерна в Україні.

Ми успішно реалізували проекти для понад 5 000 клієнтів.

Наші можливості

Ми пропонуємо проектування, виробництво, монтаж повного спектру обладнання для елеваторної промисловості, здійснюємо поставку обладнання, пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу та післяпродажний сервіс.

Виробничі потужності компанії знаходяться в м. Карлівка Полтавської області (Карлівський машинобудівний завод). Підприємство обладнане комплексом європейського, японського та американського обладнання, до складу комапнії входять конструкторське бюро й монтажний підрозділ.

Модернізація

У 2012 році KMZ Industries придбав англійську компанію Brice-Baker – одного з провідних європейських виробників обладнання для зерносховищ.

Было модернізовано виробничі потужності підприємства та якісно оновлено лінійку продукцій, що випускається. Сьогодні KMZ Industries виготовляє нове покоління силосів та зерносушарок, які повністю відповідають стандартам якості ЄС.

Наше ставлення

Ставлення до кожного клієнту як до довготривалого партнера – основа філософії нашої компанії, незалежно від розміру проекту, кожний клієнт однаково важливий для нас. Наш успіх – це продовження успіху наших клієнтів.

KMZ Industries стрімко розвивається у тісній взаємодії з власником компанії – найбільшою інвестиційною компанією України –  Dragon Capital, яка виступає гарантом надійності KMZ Industries як ділового партнера.

Ми є членом Європейської Бізнес Асоціації, найбільшого об‘єднання підприємств, які працюють в Україні. 929 компаній з іноземними інвестиціями, які працюють за світовими стандартами та націлені на масштабування бізнесу. Саме цих стандартів KMZ industries дотримується у реалізації проектів.

Не знайшли потрібну інформацію? Ми обов'язково відповімо на всі ваші запитання

Дивитися контакти
?>
Прокрутити до верху

Натисніть «Подобається», щоб читати
KMZ Industries у Facebook