Завантаження
Новини та події
Новини та події

Для будівництва перевантажувального терміналу Alebor Group обрали обладнання KMZ Industries

10.03.2023

Нещодавно на кордоні з Румунією розпочав роботу новий перевантажувальний термінал, який належить провідному гравцю зернового ринку – компанії Alebor Group. В так званому сухому порту встановлене обладнання виробництва KMZ Industries.

Стратегічне рішення

Зважаючи на ситуацію з морськими портами і гостру необхідність диверсифікації експортних шляхів, Alebor Group прийняла рішення виходити на сухопутні кордони та будувати зерновий комплекс — «Вадул-Сіретський термінал», ВСТ.

Рішення було стратегічним: заради створення цілком нового для компанії напрямку тут навіть вирішити пропустити сезон на інших об’єктах Групи – аби мати можливість інвестувати в будівництво власні кошти.

Вибір обладнання: перевага на боці українського

Все встановлене на ВСТ обладнання – повністю від українських виробників. 

KMZ Industries виготовила та поставила для терміналу:

  • 3 силоси BBK місткістю 10 678 тис. тонн кожний – вони використовуватимуться для зберігання і накопичення зерна.
  • 4 силоси СМВУ місткістю 51 тонна кожний – їх експлуатуватимуть для перевантаження продукції на залізницю.
  • 2 барабанних сепаратори на 5 решіт пропускною здатністю 175 т/год (по пшениці при вологості до 16%).
  • 2 норії потужністю 300 т/год загальною довжиною 83 м.
  • 4 норії продуктивністю  200 т/год загальною довжиною 146 м.
  • 13 ланцюгових конвеєрів продуктивністю 300 т/год  і загальною довжиною 390,5 м.
  • 5 ланцюгових конвеєрів продуктивністю 200 т/год і загальною довжиною 86,5 м.
  • 1 ланцюговий конвеєр продуктивністю 50 т/год  довжиною 24 метрів.

Загальна довжина транспортного маршруту складає 730 метрів.

Як розповів в інтерв’ю сайту Elevatorist.com генеральний директор елеваторного напрямку Alebor Group Олексій Цуркан, в цілому обладнання від KMZ Industries та від європейських виробників було майже однаковим у фінансовому плані, але з KMZ Industries Група співпрацює давно, добре знають ці силоси та конвеєри, їхню якість, тож особливих вагань не було.

Керівник також відзначив, що терміни будівництва першої черги зернового терміналу для Alebor Group було найпріоритетнішою задачею і попри стислі терміни постачальник не підвів  –  обладнання поставили без затримок.

Можливості порту і плани на найближче майбутнє

Будівництво першої черги на 30 тис. т зберігання розпочалося 27 липня, а вже 27 жовтня на майданчик прибув перший румунський потяг для перевалки зерна і відправки в порт Констанца. Зараз перевантаження роблять за 12 год (32 вагони із загальним нетто 1,6 тис. т). Коли побудують другу точку завантаження, скоротять час удвічі.

Генеральний директор елеваторного напрямку Alebor Group певен — ці інвестиції у будівництво ВСТ для компанії були виправданими, адже наразі у Групі з прибутком працює тільки цей новий термінал. «Цей напрямок буде дуже затребуваним навіть за умов відкритої води та працюючих чорноморських портів», — переконаний фахівець.

Нагадаємо, із KMZ Industries Група працює з 2007 року, обладнання виробника встановлене на всіх чотирьох елеваторах Alebor Group.  Напередодні війни там було розміщене ще одне замовлення – на 60 тис. т для будівництва на «Вороновицькому ХПП».

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: