Завантаження
Новини та події
Новини та події

KMZ Industries за підсумками 2020 року розраховує на зростання продажів на 60%

11.08.2020

KMZ Industries за підсумками 2020 року розраховує на збільшення продажів на 60% порівняно із 2019 роком. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомила генеральний директор заводу Валерія Калашник.

«Однозначно в цьому році вдасться досягти суттєвого зростання продажів – на 60%. Карантин тільки істотно зсунув для основної маси клієнтів строки контрактації: якщо в звичайний сезон основні замовлення ми підписуємо взимку – на початку весни, то в цьому році пік підписань припав на травень і червень, і зараз цей процес триває», – розповіла керівник заводу.

Основною причиною відсутності падіння попиту Валерія Калашник назвала високий дефіцит елеваторних потужностей у агрокомпаній і високу рентабельність інвестицій в сферу зберігання й переробки зерна.

«Також зростання обумовлене тим, що в 2019-му ринок сповільнилося у зв’язку з президентськими і парламентськими виборами, а в 2020-м відновився. Можна зробити висновок, що політичні процеси викликають побоювання у інвесторів все ж більше, ніж пандемії», – цитує «Інтерфакс-Україна» Валерію Калашник.

Керівник підприємства зазначила, що на деяких замовників, що вже тривалий час придивляються до будівництва власного елеватора, також подіяла нестабільність курсу гривні й негативні прогнози по ній – вони прийшли до KMZ Industries з метою інвестувати існуючі кошти у виробничі активи.

Валерія Калашник нагадала, що незважаючи на карантин, заводу вдалося уникнути затримок в ланцюзі постачань імпортних комплектуючих – європейського оцинкованого металу, приводів, пневматики, аспіраційних вентиляторів та ін.

«Допомогли тривалі налагоджені зв’язки з постачальниками і загальна націленість виконати всі поставки в строк, незважаючи на те, що ряд заводів в Європі зупинялися на чотири–шість тижнів весною», – пояснила генеральний директор KMZ Industries.

Із початку року завод розпочав роботу по 42 проєктах, на сьогодні в роботі 33, решта вже здані. Це без урахування розпочатого торік масштабного проєкту з «Кернел» (поставка 56 посилених конусних силосів для чотирьох олійноекстракційних заводів групи). Також реалізується 36 проєктів з автоматизації для 24 замовників.

«По експорту в цьому році працюємо з Молдовою, Білоруссю, також активно співпрацюємо з Румунією – тільки за останній час поставили обладнання для чотирьох різних об’єктів в цій країні, у тому числі для нового заводу з виробництва рибного корму і фабрики з вирощування птиці», – окреслила міжнародне співробітництво Валерія Калашник.

Вона також зазначила, що зараз триває підписання контрактів з поставкою продукції до кінця поточного року.

«Крім того, істотним додатковим джерелом доходу в цьому році став напрямок монтажів нашого обладнання – приріст по цій послузі перевищив 100%: все більше клієнтів, спробувавши якісний монтаж, відмовляються від послуг сторонніх «сезонних» бригад, які не мають достатнього досвіду і можливості надати гарантію», – додала Валерія Калашник.

Торкаючись прогнозів на друге півріччя поточного року, гендиректор KMZ Industries сказала, що по обладнанню до листопада буде «низький сезон», а з листопада стартує підписання контрактів на наступний рік.

«У період низького сезону на перший план вийдуть послуги – монтаж, автоматизація придбаного і сервіс існуючого на об’єктах обладнання», – повідомила керівник.

У той же час на заводі констатують, що COVID приніс підприємству, як і всім, ряд проблем – частина клієнтів відклали свої плани по розширенню, були впроваджені ряд санітарних, ізолюючих заходів, спрямованих на боротьбу із вірусом.

«Але головне – ми залишаємося командою оптимістів, які шукають і в такій ситуації щось хороше. Для нас таким стало відкриття під час карантину, коли велика частина співробітників знаходилась на віддаленій роботі, що ми не втратили в ефективності й продуктивності у вирішенні робочих завдань. Обов’язково будемо користуватися отриманим досвідом в майбутньому, щоб мати гнучкість у вирішенні завдань, не залежати від територіального обмеження в підборі кадрів, створювати співробітникам комфортні умови », – резюмувала Валерія Калашник.

Повний текст новини читайте тут.

ПОПУЛЯРНЕ

Повністю автоматизований відбір проб працює на двох елеваторах в Україні

Система була розроблена і реалізована спеціалістами департаменту автоматизації KMZ Industries. Докладніше

Елеватор під кулями: як швидко відновити пошкоджений силос і не витратити даремно гроші

Випробування нової норії потужністю 175 т/год пройшли успішно

Це вже друга норія, яка була розроблена спеціалістами технічного відділу нашого підприємства з початку повномасштабної війни, протестована та додана до нової продуктової лінійки транспортного обладнання, виготовлюваного KMZ Industries. Особливий акцент при розробці фахівці робили на ощадність в роботі із зерном. Докладніше

Цього року певний обсяг кукурудзи не був своєчасно зібраний – і культура зимувала в полі. Чи є безпечним таке зерно? На що слід звернути увагу фермерам?

Про досвід відновлення пошкоджених внаслідок війни елеваторів

Спеціалісти, зокрема, радять власникам починати процес з ретельної фіксації збитків і наводять відповідні нормативні документи Докладніше

ЕЛЕВАТОР НА ЛЬВІВЩИНІ

У Львівській області розришено елеватор найбільшим силосом в лінійці Variant Agro Build. Докладніше

Чернігівський елеватор з Донецьким корінням

Елеваторний комплекс ТОВ «Ім. Шевченка», що у Чернігівській області укомплектовано елеваторним обладнанням лінійки Variant Agro Build.
Про зведення 60 000 елеватора «з нуля», про будівництво біогазового заводу, про втрату потужностей на тимчасово окупованих територіях та релокацію до Чернігівщини розповідає власник елеватора Євгеній Іщенко-Гіллер. Докладніше

USAID оголосила про нову програму: співфінансуватимуть проєкти з підтримки переробки зернових, олійних та бобових культур

СВІТОВИЙ ВИРОБНИК

ПОНАД 5000 ПРОЄКТІВ
ВТІЛЕНО В СВІТІ

Поділитися:
Відправити посилання
на цю сторінку: