31.07.2020
Вивантаження в фундаменті – одна з тих опцій, яка дозволяє спростити технологічні процеси на елеваторі й скоротити його вартість. Саме з цієї причини вона користується популярністю в першу чергу у фермерів, які не володіють можливостями великих холдингів, але так само прагнуть втілити мрію про власний елеватор.
Докладно31.07.2020
У яких зерносушарках може застосовуватися рекуперація? Що краще: активна чи пасивна рекуперація? І головне: скільки вдасться заощадити завдяки цій системі? Відповіді шукайте в Азбуці!
Докладно29.07.2020
Безпечний елеватор – це: Безпечне обладнання. Безпечний монтаж. Грамотна експлуатація. І навчений персонал. Безпечний елеватор – це «доглянутий» і максимально автоматизований елеватор. І зрештою безпечний елеватор – це відповідальний бізнес. Хочете знати деталі? Читайте Азбуку!
Докладно28.07.2020
Як відрізняється фермерський елеватор від лінійного? І які опції доступні цьому типу зерносховища, щоб спростити технологію і дозволити фермеру, що не будує складний промисловий об’єкт і не має можливостей, якими володіють великі агрохолдинги, втілити мрію про власне зерносховище і вкластися в оптимальний бюджет? Розповідаємо.
Докладно27.12.2019
Монтаж елеватора – виключно відповідальний момент. Адже від його грамотного проведення великою мірою залежить можливість подальшої безпроблемної експлуатації обладнання протягом багатьох років. Даний розділ «Абетки елеватора» – про основні моменти, на які варто звернути увагу в процесі, щоб у майбутньому ніщо не затьмарило роботу вашого зерносховища.
Докладно27.12.2019
Коли ви тільки задумуєтесь про будівництво елеватора, запитань багато. Аби визначитися, що саме вам потрібно, пропонуємо так званий елеваторний опитувальник. Він задасть потрібні орієнтири, щоб ви могли впевнено рухатися в напрямку побудови власного елеватора. Запитання і відповіді. Практичні поради
Докладно27.12.2019
П’ять порад про те, як працювати зі збіжжям, що має підвищену вологість.
Докладно27.12.2019
Ви – щасливий власник майбутнього елеватора. Не поскупилися на «геодезію», обрали вигідне розташування й навіть підібрали обладнання з урахуванням усіх необхідних факторів роботи об’єкту. Деталі та вузли обладнання доставлені виробником і вже чекають на якісний монтаж. Ніби все зроблено правильно – тепер можна і розслабитися… Але ж ні. На цьому етапі на обладнання теж «чатує небезпека»...
Докладно27.11.2019
Самопливами називається все конвеєрне обладнання, в якому зерно рухається під дією сили тяжіння: труби, перехідники, вводи, хомути, засувки, коліна, перекидні клапани, системи бічного розвантаження силосів і т.п. Види самопливів. Коли самоплив «на благо»? Швидкість руху зерна в самопливах. Порада досвідченого елеваторника.
Докладно26.11.2019
Які особливості культури і як впливають на процес сушіння? Який режим зберігання гороху? Як його сушити?
Докладно07.11.2019
Існують різні типи регулярних оглядів: щоденний, плановий, міжсезонний. Коли та хто їх проводить, та що контролюють в першу чергу? Яких заходів вживають за результатами огляду? Які особливості кожного з цих оглядів?
Докладно
+38 (05346) 221 38
39500, Україна, Полтавська обл.,
м. Карлівка, вул. Сергія Нігояна, 2
+38 (050) 435 76 97
sales@kmzindustries.ua ,
02002, Україна, м. Київ,
вул. Микільсько-Слобідська, 2В